Flash belleğinin içerisine erişilemiyor

Daha fazla  
Flash belleğim bilgisayarımda rahat çalışıyordu. Bir silme işlemi yaparken fazla uzun sürünce ve flash bellek de fazla ısınmaya başlayınca işlemi iptal etmeden flash belleğimi çıkardım. Şu an flash belleğimi her taktığımda ismi yerine çıkarılabilir disk adını görüyorum ve tıkladığımda giremiyorum. Acaba bozulmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Flash belleğim bilgisayarımda rahat çalışıyordu. Bir silme işlemi yaparken fazla uzun sürünce ve flash bellek de fazla ısınmaya başlayınca işlemi iptal etmeden flash belleğimi çıkardım. Şu an flash belleğimi her taktığımda ismi yerine çıkarılabilir disk adını görüyorum ve tıkladığımda giremiyorum. Acaba bozulmuş mudur?

Neden böyle bir şey yaptınız bozulmuş olabilir bunu anlamanın tek yolu var CMD'yi açın ve "diskpart" yazın sonra list disk yazın orada eğer USB de sorun yoksa gözükecektir eğer orada görünmüyorsa maalesef yapacak bir şey yoktur eğer orada USB gözüküyorsa yazın.

1 saat oldu acaba ilk defa açtığım bir konunun sonuna "yardım ederseniz sevinirim" yazmadığım için midir bilinmez kimse en ufak bir şey yazmamış. "BlueStacks açılmıyor" adıyla açtığım konu bile başka bir uygulama tavsiyesi de olsa 20 dk içinde çözüm bulmuştu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Flash belleği biçimlendireyim mi? İçine 20 küsür GB oyun yüklemiştim vaktiyle hepsini tekrar yüklemek istemediğimden bilen birinden tavsiye bekliyorum. Lütfen yardım ederseniz sevinirim.
Neden böyle bir şey yaptınız bozulmuş olabilir bunu anlamanın tek yolu var CMD'yi açın ve "diskpart" yazın sonra list disk yazın orada eğer USB de sorun yoksa gözükecektir eğer orada görünmüyorsa maalesef yapacak bir şey yoktur eğer orada USB gözüküyorsa yazın.
teşekkürler
Sanırım flash bellek bozulmuş

Geri
Yukarı