Çözüldü Flash belleğe Kali Linux kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Melys

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Antalya
Daha fazla  
Dosyaları kaydetmesem de olur her açıldığında sıfırlansa sorun yok. 16 GB bir belleğe Linux kurabilir miyim? Denemek için istiyorum.

Çözüm
Dosyaları kaydetmesem de olur her açıldığında sıfırlansa sorun yok. 16 GB bir belleğe Linux kurabilir miyim? Denemek için istiyorum.

Kali.org'tan USB Live ISO'sunu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırın. Bir hata veya sorunuz olursa yazabilirsiniz.

Kali.org
Tan USB Live ISO sunu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırın. Bir hata veya sorunuz olursa yazabilirsiniz.

Kali.org'tan USB Live ISO'sunu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırın. Bir hata veya sorunuz olursa yazabilirsiniz.

Kali.org
Tan USB Live ISO sunu indirip Rufus ile flash belleğe yazdırın. Bir hata veya sorunuz olursa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kali kursu alıyorum hocam neden tavsiye etmiyorsunuz?
Anladim hocam. Gunluk kullanim icin kali kullanilmaz ama kursunuz varsa tamam. Basligi gormemistim.
Hocam, beğenmedim niye attınız? Konu:"USB'ye Kali nasıl kurulur?" ben de cevap verdim, hadi yanlış bilgi versem neyse.
Cok ozur dilerim hocam, basligi gormemisim.
Bazi insanlar gram Linux bilgisi olmadan kali oneriyor, o yuzden oyle yazdim :)

Anladim hocam. Gunluk kullanim icin Kali kullanilmaz ama kursunuz varsa tamam. Kali istediginizi belirtseydiniz keske.

Cok ozur dilerim hocam, basligi gormemisim.
Bazi insanlar gram Linux bilgisi olmadan Kali oneriyor, o yuzden oyle yazdim.

Sorun değil hocam. Bazen insanlar etraftan görüp hoşlarına gidip te Kali kurup denemek isteyebiliyorlar.

Mesela benim Kali maceram mr robot dizisi ile başladı.

Kali konularında hemen atağa geçmek yerine kullanım amacını sormak ya da sadece direkt çözüm vermek daha iyi oluyor.

Sorun değil hocam. Bazen insanlar etraftan görüp hoşlarına gidip te Kali kurup denemek isteyebiliyorlar.

Mesela benim Kali maceram mr robot dizisi ile başladı.

Kali konularında hemen atağa geçmek yerine kullanım amacını sormak ya da sadece direkt çözüm vermek daha iyi oluyor.
Hocam ben basligi okumadan konunun icerigini okudum, kali ile ilgili birsey yazmiyordu. Sizde kali'nin sitesini attiginizda son kullanici icin Kali oneriyorsunuz sandim. Basligi okuyunca anladim :D Basligi gorseydim sizin mesaja begeni birakirdim zaten :)

Geri
Yukarı