Flash belleğe virüs bulaştı temizlenmiyor

Sooso

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba! Dün kırtasiyeden çıktı almak için gittim PC'ye taktığımda virüs bulaştı. Biçimlendir yapıyorum geri geliyor. Virüs taraması yaptım Malwarebytes ücretsiz uygulaması ile virüsü buluyor sil diyorum geri geliyor. YouTube üzerinden bir sürü video izledim. CMD komutlu olanları falan hiçbiri işe yaramıyor.

Flash belleğin içeriği bu şekilde oluyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 105
Arkadaşlar merhaba! Dün kırtasiyeden çıktı almak için gittim PC'ye taktığımda virüs bulaştı. Biçimlendir yapıyorum geri geliyor. Virüs taraması yaptım Malwarebytes ücretsiz uygulaması ile virüsü buluyor sil diyorum geri geliyor. YouTube üzerinden bir sürü video izledim. CMD komutlu olanları falan hiçbiri işe yaramıyor.

Flash belleğin içeriği bu şekilde oluyor.

Dostum güvenli mod ile biçimlendirme yapsana güvenli modda hiçbir driver virus çalışmaz ama bilgisayarına format atman lazım temiz bir bilgisayardan ve flash belleğini herkese verme.

Malwarebyte's veya iyi bir antivirüs açık iken;
Klasör seçeneklerine girin.
Gizli dosyaları göster'i aktiflestirin.
Korunan sistem dosyalarını gizle'yi pasifleştirin.
Bu sayede, virüsü gizlendiği yerden erişilebilir hale getirebilirsiniz.
Size lazım olan dosyaları bir yere yedekleyin.
Diski biçimlendirip dosyalarınızı isterseniz geri yükleyin.

Arkadaşlar hepinize teşekür ederim fakat tek tek dediklerinizi uyguladım fakat yok olmuyor. Lanet dosyalar geri geliyor. Nasıl yapacam nasıl edecem hiç bilmiyorum :S

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim fakat tek tek dediklerinizi uyguladım fakat yok olmuyor. Lanet dosyalar geri geliyor. Nasıl yapacağım nasıl edeceğim hiç bilmiyorum: S

Senin bilgisayar USB'yi taktığın anda virüs yemiş. Benim zamanımda tahtalara yüklüyorlardı, kısayolla doluyordu USB.

Yeni konular

Geri
Yukarı