Flash belleğin içinden telefonlara takılan hafıza kartı cıktı

Alperen136

Decapat
Daha fazla  
Marka san disk değil ismini unuttuğum Türk yapımı bir markaydı. Bayağı iyi calısıyordu PC'ye bağlıyordum falan hızlıydı FAT32 desteği vardı ama bir gün parçalandı ve içine baktım ve gözlerime inanamadım. Bir baktım içine telefonlara takılan hafıza kartı koymuşlar dkdkdksk diskden hafıza kartını cıkardım babamın telefonuna taktım tüm markalar böyle mi yapıyor yoksa sadece bu muydu onu merak ettim mesela san disk'de mi böyle içine telefonu hafızasını koyuyorlar.
16708853628993717195309581644800.jpg
16708854117566781040766962698352.jpg

Class 10 olduğuna dua edin hocam sorun yok bence bana böyle bir şey çıksa sorun yaratmam aynı işi görüyor sonuçta hem daha iyi sıkılırsan veya telefona fotoloru atmak istersen takarsın. Çift işe yarar. Ve kart uyumlu ise 128'lik takarsın yola devam.

Marka san disk değil ismini unuttuğum Türk yapımı bir markaydı. Bayağı iyi calısıyordu PC'ye bağlıyordum falan hızlıydı FAT32 desteği vardı ama bir gün parçalandı ve içine baktım ve gözlerime inanamadım. Bir baktım içine telefonlara takılan hafıza kartı koymuşlar dkdkdksk diskden hafıza kartını cıkardım babamın telefonuna taktım tüm markalar böyle mi yapıyor yoksa sadece bu muydu onu merak ettim mesela san disk'de mi böyle içine telefonu hafızasını koyuyorlar.Eki Görüntüle 1601375Eki Görüntüle 1601376
Böyle bir model bende de vardı. Arkasında SD kart girişi vardı. İstediğim SD kartı USB yapabiliyordum. Ama normal USBler'in içinde hafıza çipi falan oluyor. Ben bi ara içini açıp bakmıştım. Mesela taşınabilir harddisk ve SSD'ler de buna benziyor. Bende taşınabilir harddisk var. Aslında normal harddiskti taşınabilir yaptırdım. Bir kutusu var işte, içinde çalışmasını sağlayacak kart var. O kart ile HDD bağlanıyor ve taşınabilir HDD oluyor.

Geri
Yukarı