Flash bellek ayrıldı

ripahemS

Hectopat
Daha fazla  
1628170710918.png

Rufus üzerinden img dosyasını flash belleğime yazıyordum. Bunu yazdığım için yansı adında bir bölümleme gibi bir şey yaptı. Böyle ayırıyor düzeltemiyorum.

Eki Görüntüle 1128762

Rufus üzerinden img dosyasını flash belleğime yazıyordum. Bunu yazdığım için yansı adında bir bölümleme gibi bir şey yaptı. Böyle ayırıyor düzeltemiyorum.

Öncelikle çalıştırıcı açın
Çalıştır nasıl açılır bilmiyorsanız: 1. yöntem başlata çalıştır veya run yazarak açmak
2. yöntem Win+r tuşu ile açmak.
Çalıştırı açtıktan sonra gelen kutucuğa "diskmgmt.msc" yazalım ve disk yönetimi açılacaktır.
Daha sonra USB belleğimizi ve onunla ilgili ayrılan diskleri USB bellek dahil hepsine birimi sil deyin yalnız dikkatli olun başka diskleri silmeyin USB bellek ve USB belleğin ayrılan disklerini silin ondan sonra yeni birim diyerek USB belleğnizi tek parça halinde etkinleştirebilirsiniz...
Eki Görüntüle 1128762

Ve bu arada Rufus ile img dosyası yazdırılmaz ISO dosyası yazdırılır.
Eki Görüntüle 1128762

Rufus dışında başka boot lanabilir USB bellek yapma programı kullanmanızı önermem.

Öncelikle çalıştırıcı açın.
Çalıştır nasıl açılır bilmiyorsanız: 1. yöntem başlata çalıştır veya run yazarak açmak.
2. yöntem Win+r tuşu ile açmak.
Çalıştırı açtıktan sonra gelen kutucuğa "diskmgmt.msc" yazalım ve disk yönetimi açılacaktır.
Daha sonra USB belleğimizi ve onunla ilgili ayrılan diskleri USB bellek dahil hepsine birimi sil deyin yalnız dikkatli olun başka diskleri silmeyin USB bellek ve USB belleğin ayrılan disklerini silin ondan sonra yeni birim diyerek USB belleğnizi tek parça halinde etkinleştirebilirsiniz...

Ve bu arada Rufus ile img dosyası yazdırılmaz ISO dosyası yazdırılır.

Rufus dışında başka boot lanabilir USB bellek yapma programı kullanmanızı önermem.

Birimi sil dediğim zaman "parametre hatalı" diyor.
Bu program ile yazdırmayı dener misin?

Tabii denerim ama sorun şu ki çok fazla disk olan ayrılmış bu sorunu da çözecek mi?

EK OLARAK: Denedim ve çok fazla bellek olarak gördüğü için seçmiyor

Birimi sil dediğim zaman "parametre hatalı" diyor.

Tabii denerim ama sorun şu ki çok fazla disk olan ayrılmış bu sorunu da çözecek mi?

Ek olarak: Denedim ve çok fazla bellek olarak gördüğü için seçmiyor.

Rufus'u açın USB belleğinizi seçin önyüklemesiz seçeneği ile başlat deyin o halleder.

Yeni konular

Geri
Yukarı