Flash bellek ile format nasıl atılır?

Martin Edenn

Femtopat
Daha fazla  
Flash belleğimi format için kullanmıştım ama eski hâline getirmek için CMD komutuna disklist komutunu verince aşağıdaki resimde görülen hatayı ( hata mı, onu da tam bilmiyorum ama) alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Listdisk.jpg
    Listdisk.jpg
    354,1 KB · Görüntüleme: 18
List disk yazacaksınız hocam.
sonra diskler çıkacak.
Örneğin select disk 0 diye.
sonra clean yazıp sıfırlayabilirsiniz.

List disk yazacaksınız hocam.
sonra diskler çıkacak.
Örneğin select disk 0 diye.
sonra clean yazıp sıfırlayabilirsiniz.
Bunu hallettim ama usb'yi takınca iki bellek var gibi görünüyor, format attığım usb olduğu için önce eski hâline getirmek istiyorum ama olmuyor. İkinci bellek 1 mb'lik görünüyor. Yani UEFI olarak.

Onu da hallettim ama bu defa biçimlendirme yapamıyorum. Sizi de uğraştırıyorum, kusuruma bakmayın lütfen.
Ne kusuru hocam saçmalamayın. Disk Yönetimi bölümüne gelip bir fotoğraf atabilme şansınız var mı acaba? Şu an bilgisayarda olmadığım için istiyorum kusura bakmayın.

Ne kusuru hocam saçmalamayın. Disk Yönetimi bölümüne gelip bir fotoğraf atabilme şansınız var mı acaba? Şu an bilgisayarda olmadığım için istiyorum kusura bakmayın.
Şimdi evden çıktım, anca eve dönünce atabilirim. :(

Hallettim, desteğiniz için çok teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı