Flash bellek ile Windows 10'a yükseltmek

Lee Van Cleef

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8 kullanıyorum, flash bellekler ile Windows 10 atılabiliyor diye duydum. Nasıl yapmam ve nereden indirmem gerektiğini bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Windows 8 kullanıyorum, flash bellekler ile Windows 10 atılabiliyor diye duydum. Nasıl yapmam ve nereden indirmem gerektiğini bilmiyorum.
Bence flaştan kurma lisans anahtarı ister Microsoft'un kendi uygulamasını kullan yükseltmek için elindeki aktivasyonda gider. Fakat yükseltme seçeneği varsa flaşta onu bilmem. Eğer bakarsan link:Windows 10'u İndirin burdan indirebilirsin

Bence flaştan kurma lisans anahtarı ister Microsoft'un kendi uygulamasını kullan yükseltmek için elindeki aktivasyonda gider. Fakat yükseltme seçeneği varsa flaşta onu bilmem. Eğer bakarsan link:Windows 10'u İndirin burdan indirebilirsin
1586513658235.png

Bunu mu demek istedin. Formatın direk buradan yükseltme yapılabileceği.
Bu şekilde atsam bile ikiye ayrılmış diski birleştirme gibi bir şansım oluyor mu ?

Son düzenleme:
Anladım. Deneme sürümü galiba bu sürümü biterse ne oluyor?
Deneme sürümü değil şöyle açıklayayım. Senin Windows 8 in orjinalse yani lisans anahtarı varsa bu uygulama sayesinde full windows 10 a geçebiliyorsun. Deneme değil. Fakat büyük ihtimalle flaştan yüklersen hem lisansın gider hemde driverlar. Driverlarda wifi driver ekran kartı driver falan onları baştan kuruyorsun. Zaten sana söylüyor indirmeden önce neyi yedekliceksiniz şu windows 10 sürümü yüklenecek gibi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı