Çözüldü Flash belleklere dosya yazılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
:(
Uzun zamandır uğraşıyorum. ISO yazma programları yarıda bırakıyordu, dosya kopyalarken de var olmayan bir aygıt belirtildi diyor. Farklı flashlar ile denedim, aynı. Ne yapabilirim? Farklı portlar da denedim.

Anakart:
-G31M-ES2L

Flash bellekler sağlam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetersiz güç mü geliyor acaba? Hım.
Her zaman aynı yerde kopuyorsa BIOS'tan şüpheliyim.
Yeni PSU'ya geçtim. Eskisinden beri vardı.
Bence de BIOS. Her portta her cihaz kopuyor. Flash bellek olarak SATA SSD kullanmaya başladım. Aslında dün Minecraft oynarken bayağı bir dondu kaldı. Nedenini de buldum. HDD aygıt yöneticisinden gitmiş. Geri getirdim. Eski PSU'dan beridir olmuyordu. Bence de anakartla ilgili.
@Lord Raiden hocam pili çıkarınca artık bilgisayar Windows logosunda 1 saniyeden az kalıyor. Çok şaşırdım. Öyle bir hızlandı ki. Şimdi ISO yazdırmayı deniyorum.
ISO ayrıştırma hatası verdi. Bir daha indireyim.
@Lord Raiden çözdük sonunda. 4 tane sorunla birlikte hem de. 2. hard diskimi çıkarınca flashye dosyalar yazılmaya başladı. Ayrıca Linux kuramıyordum. Artık kurabiliyorum.

Son düzenleme:
Yeni PSU'ya geçtim. Eskisinden beri vardı.
Bence de BIOS. Her portta her cihaz kopuyor. Flash bellek olarak SATA SSD kullanmaya başladım. Aslında dün Minecraft oynarken bayağı bir dondu kaldı. Nedenini de buldum. HDD aygıt yöneticisinden gitmiş. Geri getirdim. Eski PSU'dan beridir olmuyordu. Bence de anakartla ilgili.
@Lord Raiden hocam pili çıkarınca artık bilgisayar Windows logosunda 1 saniyeden az kalıyor. Çok şaşırdım. Öyle bir hızlandı ki. Şimdi ISO yazdırmayı deniyorum.
ISO ayrıştırma hatası verdi. Bir daha indireyim.
@Lord Raiden çözdük sonunda. 4 tane sorunla birlikte hem de. 2. hard diskimi çıkarınca flashye dosyalar yazılmaya başladı. Ayrıca Linux kuramıyordum. Artık kurabiliyorum.
Sorun BIOS'taydı yani. Sıfırlayınca düzeldi. Pili geri takabilirsiniz. Takmazsanız saat ve BIOS ayarları her güç kesintisinde sıfırlanır.

Geri
Yukarı