Çözüldü Flash bellekte "no Media 0 byte" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

D3nchi

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Hi-Level 32GB
Anakart
H110M S2 DDR4
Hi-Level 32 GB flash belleğim Media Creation Tool'un hata vermesinden dolayı no Media 0byte hatası oluştu ismi NAND USB2disk USB device. Şu an USB'ye erişim sağlayamıyorum ama disk yönetiminde harf atanmış bir şekilde gözüküyor. Rufus'ta USB gözükmüyor HP USB disk Storage format toolda gözüküyor fakat There is no Media specified device hatası veriyor. İçinde hiçbir bilgi yok. Ne yapabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Media Creation Toolun verdiği hata kodu :
0x8007015 -0xA001B

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımlarınız için teşekkürler hiçbir şey işe yaramıyor. Sanırsam USB Windows yazarken dayanamadı ve bozuldu başka bir USB ile aynı bilgisayardan Windows yazdım hiçbir sıkıntı olmadı. Yardımlarınız için teşekkürler.
Hi-Level 32 GB flash belleğim Media Creation Tool'un hata vermesinden dolayı no Media 0byte hatası oluştu ismi NAND USB2disk USB device. Şu an USB'ye erişim sağlayamıyorum ama disk yönetiminde harf atanmış bir şekilde gözüküyor. Rufus da USB gözükmüyor HP USB disk Storage format toolda gözüküyor fakat there is no Media specified device hatası veriyor. İçinde hiçbir bilgi yok. Ne yapabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam USB'yi bicimlendirmeyi denediniz mi?

Hi-Level 32 GB flash belleğim Media Creation Tool'un hata vermesinden dolayı no Media 0byte hatası oluştu ismi NAND USB2disk USB device. Şu an USB'ye erişim sağlayamıyorum ama disk yönetiminde harf atanmış bir şekilde gözüküyor. Rufus da USB gözükmüyor HP USB disk Storage format toolda gözüküyor fakat there is no Media specified device hatası veriyor. İçinde hiçbir bilgi yok. Ne yapabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Media Creation Tool'un verdiği hata kodu:
0x8007015 -0xA001B

Rufus ile freedoss yazdırın.

Hi-Level'dan sonrasını okumaya çok gerek yok bence ama boş mesaj olmasın, buyurun bir de bunu deneyin:

Yardımlarınız için teşekkürler hiçbir şey işe yaramıyor. Sanırsam USB Windows yazarken dayanamadı ve bozuldu başka bir USB ile aynı bilgisayardan Windows yazdım hiçbir sıkıntı olmadı. Yardımlarınız için teşekkürler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı