Flash bellekte silinen fotoğraf ve dosyalar geri geliyor

wolfuztein

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Anaokulu Öğretmeni
Merhabalar 64 GB bir Micro SD'im var, bunun içinde kendime ait fotoğraf video ve müzikler vardı. Daha önce de telefonumda kullanıyordum. Micro SD'yi PC'ye takıp saatlerce düzenleme yaptım. Yeni klasörler yaptım hatta masaüstündeki bazı fotoğraf ve videolarımı da Micro SD'ye attım, çoğu gereksiz şeyi sildim. Android kendi dosyalarda kurmuş onları da sildim çünkü artık flash bellek olarak kullanacağım derken bayağı 1 - 2 saat dünzenledim. Micro SD'imde toplamda 11, 9 GB dosya vardı, işte düzenleyerek 7'ye indirdim. Çıkardım, atmadığın dosyalarım olduğunu fark ettim geri taktım PC'ye. Bir de ne göreyim, sildiğim her şey geri gelmiş, masaüstünden eklediğim her şey yok olmuş, eski haline dönmüş Micro SD. Kafayı yedim, kurtarma programıyla tarama yaptım, Micro SD'den çok önceden sildiklerim çıkıyor, sanki o iki saat ben hiç işlem yapmamışım gibi oldu, neden? Masa üstünden ekledeğim fotoğraflar dosyamda puff oldu sanki hiç eklememişim gibi. :( şimdiden teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
sd kartın korumalı olabilir ve izin vermelisin. bu sistem deepFreez gibidir yani bilgisayarında deepFreez vardır mesela ne tür işlem yaparsan yap izin vermelisin vermessen deepFreez heerşeyi dondurur olduğu gibi kalır. sd kartın içindew aynı şekilde koruma vardır izin vermezsen herşey aynı kalır silersen sil geri gelir.

SD kartın korumalı olabilir ve izin vermelisin. Bu sistem deepfreez gibidir yani bilgisayarında deepfreez vardır mesela ne tür işlem yaparsan yap izin vermelisin vermessen deepfreez heer şeyi dondurur olduğu gibi kalır. SD kartın içindew aynı şekilde koruma vardır izin vermezsen her şey aynı kalır silersen sil geri gelir.

İzin vermek derken nasıl izin vereceğim?

Geri
Yukarı