Yazılım simgesi

Flash Drive Tester v1.14

Makaleler
15
KojiroHyuga04, yeni bir yazılım ekledi:

Flash Drive Tester - Flaş belleklerinizdeki hataları tespit etmenize yarayan güzel bir yazılım.

Flaş belleklerinizdeki bozuk sektörleri tespit etmenizi, hız testi gibi işlemler yapmanızı sağlayan güzel bir yazılımdır.

Diğer kullanılan yazılımlara göre sonuçları daha isabetlidir.

Daha fazla bilgi...

Siteye girerken malwarebytes eklentisi phishing uyarısı veriyor. Sizce de böyle şeyleri github reposuna koysanız daha iyi olmaz mı? hem daha güvenilir olur hem bu tür sıkıntılarla karşılaşmayız.

1656875101709.png

Siteye girerken malwarebytes eklentisi phishing uyarısı veriyor. Sizce de böyle şeyleri github reposuna koysanız daha iyi olmaz mı? hem daha güvenilir olur hem bu tür sıkıntılarla karşılaşmayız.

Eki Görüntüle 1440101
Bende böyle bir uyarı çıkmadı hocam.
GitHub pek kullanmıyorum ama isterseniz hızlıca VirusTotal üzerinden taratayım, temiz çıkarsa MediaFire'a atayım.

ChipGenius gibi fake bellekleri gerçek boyutuna getiriyor mu hocam?
Pek bilgim yok bu konuda. Bad sector taramaları yapmak için çok isabetli bir yazılım olduğunu söyleyebilirim.

Sonuç muhtemelen False-Positive.

Dosya Ekleri

• Software and 3 more pages - Personal - Microsoft​ Edge 7_3_2022 10_08_14 PM.png
    Software and 3 more pages - Personal - Microsoft​ Edge 7_3_2022 10_08_14 PM.png
    95,3 KB · Görüntüleme: 23
Bende böyle bir uyarı çıkmadı hocam.
GitHub pek kullanmıyorum ama isterseniz hızlıca VirusTotal üzerinden taratayım, temiz çıkarsa MediaFire'a atayım.
Hocam benim güvenim tam, ama yine de diğerlerinin güvenip indirmesi için bi VT reposu paylaşsanız iyi olur.

Geri
Yukarı