Flash Oyunlar Eski Tarayıcılarda Oynanabilir mi?

Şu an yapılıyor mu bilmiyorum ama "şu an" için çok zor.
Hocam çok rahatsız ettim sizi özür dilerim ama peki destek kesildik ten sonra sizin yönteminizle indirebileceğiz değil mi? Yoksa hemen şimdimi indirmek lazım? eğer hemen şimdiyse yetiştirebileceğimi sanmıyorum maalesef :( .

Hocam çok rahatsız ettim sizi özür dilerim ama peki destek kesildikten sonra sizin yönteminizle indirebileceğiz değil mi? Yoksa hemen şimdi mi indirmek lazım? Eğer hemen şimdiyse yetiştirebileceğimi sanmıyorum maalesef :( .

İleride bu oyunları indirip oynayabilirsin destek kesilse bile benim gibi bir sürü flash paketi yapan sitelerden oyun indirebilirsin. Zaten internette binlerce site var hepsi aynı anda tüm oyunlar kapanamaz.

Sorunun cevabı: Evet istediğin zaman indirebilirsin. Flash Player ile oynatmayabilir ileride fakat exe haline çevirip oynarsınız diye düşünüyorum.

Zaten %100 çalışır fakat eğer çalışmaz ise rehberin 2.bölümünü çekerim.

İleride bu oyunları indirip oynayabilirsin destek kesilse bile benim gibi bir sürü flash paketi yapan sitelerden oyun indirebilirsin. Zaten internette binlerce site var hepsi aynı anda tüm oyunlar kapanamaz.

Sorunun cevabı: Evet istediğin zaman indirebilirsin. Flash Player ile oynatmayabilir ileride fakat exe haline çevirip oynarsınız diye düşünüyorum.

Zaten %100 çalışır fakat eğer çalışmaz ise rehberin 2.bölümünü çekerim.
Sağolasın dostum.

Geri
Yukarı