Flash oyunları laglanıyor

Erlik_Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar, iyi forumlar. Sorunum alttaki videodanda görebiliceğiniz gibi Strike Force Heroes flash oyununu oynarken rastgele şekilde yavaşlamalar oluyor. Bende bu oyun üzerine speedrun denediğim için bu takılmalar/yavaşlamalar önemli derecede zaman kaybettiriyor bana. Bunun bir çözümü var mıdır? Varsa nedir yeşillendirirseniz çok mutlu olurum. not: Arkada sadece OBS ve timesplit uygulaaları çalışmakta
video

Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar, iyi forumlar. Sorunum alttaki videodanda görebiliceğiniz gibi Strike Force Heroes flash oyununu oynarken rastgele şekilde yavaşlamalar oluyor. Bende bu oyun üzerine speedrun denediğim için bu takılmalar/yavaşlamalar önemli derecede zaman kaybettiriyor bana. Bunun bir çözümü var mıdır? Varsa nedir yeşillendirirseniz çok mutlu olurum. not: Arkada sadece OBS ve timesplit uygulaaları çalışmakta
video
Nereden oynuyorsun buradan Flashpoint indirip oynayın.(Not:bilgisayarında Flash Player yüklü olması lazım değil ve de kasmaz.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurulum videosu basit bir şey ancak sen yine de izle.(Not:Bütün Flash Player oyunları var ingilizcesini yazarsan çıkar.)

Nereden oynuyorsun buradan Flashpoint indirip oynayın.(Not: Bilgisayarında Flash Player yüklü olması lazım değil ve de kasmaz.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kurulum videosu basit bir şey ancak sen yine de izle.(Not: Bütün Flash Player oyunları var İngilizcesini yazarsan çıkar.)

Hocam Flashpoint'i denedim lakin oradada aynı problemle karşılaşıyorum.
Oynadığım yerin adı:flashplayer_32_sa_debug.exe bu programa oyunların swf dosyalarını atıp oynuyorum.

Geri
Yukarı