Flash oyunları nasıl oynayabilirim?

Karamelli Pasta

Decapat
Daha fazla  
Forumda biraz dolaştım fakat flashpoint dışında bir şey bulamadım. Flashpoint için de biraz forumda gezdim VirusTotal'de trojanlı olduğu yazıyordu o konuda resim de atılmıştı yani artık virüs yemeden flash oyunları oynamak imkansız mı yardımcı olur musunuz?

Flash kapanmıştı hocam.

Biliyorum fakat farklı şekillerde tekrardan flashpoint gibi yerlerden oynandığını görmüştüm ama onlarda da trojan vardı işte ben onun güvenilir bir başka hali olma ihtimali için konuyu açtım.

False-positive olabilir. (emin değilim. Bu dediğime bakarak kullanmanızı önermiyorum.)

Ne demek istediğinizi anlamadım.

Biliyorum fakat farklı şekillerde tekrardan flashpoint gibi yerlerden oynandığını görmüştüm ama onlarda da trojan vardı işte ben onun güvenilir bir başka hali olma ihtimali için konuyu açtım.

Ne demek istediğinizi anlamadım.

Kısaca virüs var ancak zararsız ve işlevsiz. (yanlış biliyor da olabilirim. Virüs olmayıp var gibi gözüküyorda olabilir.)

Forumda biraz dolaştım fakat flashpoint dışında bir şey bulamadım. Flashpoint için de biraz forumda gezdim VirusTotal'de trojanlı olduğu yazıyordu o konuda resim de atılmıştı yani artık virüs yemeden flash oyunları oynamak imkansız mı yardımcı olur musunuz?
Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Flash kalktıktan sonra neredeyse hepsi html5'e geçti.

Kısaca virüs var ancak zararsız ve işlevsiz.

Teşekkürler fakat yine de bir sıkıntı çıkarabilir gibi riske atmak istemiyorum.

Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Flash kalktıktan sonra neredeyse hepsi HTML5'e geçti.

Eskiden plazma burst 2 oynardım aklımda sadece o var şu an.
HTML5 nedir? O da güvenilir midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı