Flashbellek icin Windows 10 To Go önerisi

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Arkadaslar bilgisayarimda kronik bir sorundan dolayi Windows 8.1 kullaniyorum ama bazi programlari desteklemiyor. Eskiden 32GB flashbellegimde 300MB yer kaplayan Windows 7 vardi. Cok fazla yer kaplamayan Windows 10 surumu var midir? Ya da Windows 8.1 desteklemeyen programlari nasil acarim?

Arkadaslar bilgisayarimda kronik bir sorundan dolayi Windows 8.1 kullaniyorum ama bazi programlari desteklemiyor. Eskiden 32GB flashbellegimde 300MB yer kaplayan Windows 7 vardi. Cok fazla yer kaplamayan Windows 10 surumu var midir? Ya da Windows 8.1 desteklemeyen programlari nasil acarim?
Windows 10 için Ghost Spectre Sürümü vardı galiba, onu kullanabilirsin.. ben bir sıkıntısını görmedim günlük kullanımda 4 gb'lık bilgisayarda az ram kullanıyor

Wifi cihazim Windows 10'da duzgun calismiyor, urunun kendi problemi. Bu yuzden 8.1 kullaniyorum.
Sırf bir Wifi adaptörü için 8.1 kullanmaya değmez. Ethernet kablosuyla bağlanın ya da yeni bir adaptör alın. Ayrıca USB ile Windows 10 çalıştırmak işkence olur.

Wifi cihazim Windows 10'da duzgun calismiyor, urunun kendi problemi. Bu yuzden 8.1 kullaniyorum.
Ama şöyle bir sorun ile karşılaşabilirsin yavaş olabilir windows 10 için Flash belleğin yazma/okuma hızı kadar performans alırsın çünkü.

Sırf bir Wifi adaptörü için 8.1 kullanmaya değmez. Ethernet kablosuyla bağlanın ya da yeni bir adaptör alın. Ayrıca USB ile Windows 10 çalıştırmak işkence olur.
Yeni bir adaptor alacak param yok :/ Ethernet kablosuyla baglaninca evin diger odalarinda internet cekmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı