Çözüldü Flexy Silver soğutucu ışığı nasıl kapatılır?

• Konuyu başlatan veasd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 713
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

veasd

Centipat
Daha fazla  
Donanım Arşivi'nden almıştım, işlemcinin soğutucusunun ışığını nasıl kapatabilirim?

Not: Anakarta dokunmak istemiyorum, yazılımsal çözümler daha yardımcı olur.

Çözüm
Kapatamazsın, Rainbow aydınlatmalı soğutucularda harici LED kablosu olmadığından olmaz. Yazılımsal bir çözümü de yok bildiğim kadarı ile.
Kapatamazsın, Rainbow aydınlatmalı soğutucularda harici LED kablosu olmadığından olmaz. Yazılımsal bir çözümü de yok bildiğim kadarı ile.

Çözüm

Dedim ya, harici olarak bir kablo olmadığı için; fanın enerji kablosunu çıkarman lazım ki ışıklar kesilsin, ama böyle yaparsan aynı zamanda fanı da durdurursun yani çalışmaz.

Dedim ya, harici olarak bir kablo olmadığı için; fanın enerji kablosunu çıkarman lazım ki ışıklar kesilsin, ama böyle yaparsan aynı zamanda fanı da durdurursun yani çalışmaz.
Evet, çıkardım kabloyu. Bilgisayarı açtım Windows geldi sonra kapandı bilgisayar, dıt diye ses geldi şuan açılmıyor napıcam?(Telefondan yazıyorum)

Evet, çıkardım kabloyu. Bilgisayarı açtım Windows geldi sonra kapandı bilgisayar, dıt diye ses geldi şu an açılmıyor ne yapacağım?(Telefondan yazıyorum)

Hocam arkadaş fanın da duracağını yazmış. Kapanmasının sebebi çok fazla ısınması. 10 dakika falan bekleyin soğusun. Kabloyu takın ve çalıştırın.

Geri
Yukarı