Flight joystick alınır mı?

leodiscs

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Warenhouse Manager
Merhaba dostlar, aklımda Thrustmaster T16000M var, DCS World ve Microsoft Flight Simulator oynamak için almayı düşünüyorum fakat geçici bir heves mi, bir süre sonra sıkar mı diye düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bir süre sonra niye aldım ben bunu demek istemiyorum :D

Merhaba dostlar, aklımda Thrustmaster T16000M var, DCS World ve Microsoft Flight Simulator oynamak için almayı düşünüyorum fakat geçici bir heves mi, bir süre sonra sıkar mı diye düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bir süre sonra niye aldım ben bunu demek istemiyorum :D

Havacılığa ilgin varsa al, anlık bu tür oyunlar zevk verdi diye alırsan belki ileride sıkılabilirsin.

Hocam uçak uçurmayı seviyorsanız alabilirsiniz. Ama bir süre sonra yapacak şey bulamazsınız eğer fazla uçmayı sevmiyorsanız.

Ben Thrustmaster Airbus TCA Officer Pack kullanıyorum. Bahsini geçirdiğiniz joystickle fark yokmuş arasında sanırım bununla beraber fiyat farkına karşın Airbus'un o efsane sidestickinin capt-f/o fark etmeksizin kullanabiliyorsunuz bir göz atabilirsiniz. Baya bir f/p bence.

Microsoft Flight Simulator bayağı hoşuma gitti sistemi 2K ya yükseltip oynasam güzel olur diye düşünüyorum.
MSFS güzel bir simulatör ama fizik yönünde bir tık zayıf bununla beraber uçak kıtlığı da var. Zevk alır mısınız tabii ki alırsınız ama ilk etapta daha profesyonel bir simulatör için P3D vs. bakabilirsiniz. tabii ki tercih meselesi.

Ben Thrustmaster Airbus tca officer pack kullanıyorum. Bahsini geçirdiğiniz joystickle fark yokmuş arasında sanırım bununla beraber fiyat farkına karşın Airbus'un o efsane sidestickinin capt-f/o fark etmeksizin kullanabiliyorsunuz bir göz atabilirsiniz. Bayağı bir F/P bence.

Teşekkür ederim hocam peki DCS World gibi savaş uçaklarının olduğu oyunlar oynanır mı çünkü Thrustmaster'dan daha ucuz ve daha güzel geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı