Flo ayakkabı değişiminde ürünün güncel fiyatı mı iade edilir?

zoin

Hectopat
Arkadaşlar selam. 700 TL değerinde bir Kinetix ayakkabı almıştım ama eğer olursa değiştirmek istiyorum. Beyaz olduğu için çabuk kirleniyor bu yüzden güzel bir tane alacağım ama merak ettiğim şeyler var.

Şimdi bu ayakkabı 1200 TL civarı olmuş, ben yine 1200 TL civarı ayakkabı alabilir miyim yoksa yine 700 TL ile devam mı?

Bir de 2 ay süresi varmış. Ben temmuz 2'de almıştım, sıkıntı yapar mı? Öncesinde de aynı şekilde 2 aydan fazla olduğu oldu ama sıkıntı olmamıştı.

Dostum şimdi 2 ay kullanıyorsun para iadesi istiyorsun bir de güncel fiyattan sana mantıklı geliyor mu faturada hangi fiyattan aldıysa onu iade ederler 2 ay geçmiş iade edeceklerini sanmıyorum.

Dostum şimdi 2 ay kullanıyorsun para iadesi istiyorsun bir de güncel fiyattan sana mantıklı geliyor mu faturada hangi fiyattan aldıysa onu iade ederler 2 ay geçmiş iade edeceklerini sanmıyorum.

Para iadesi değil dostum onun için zaten 1 ay içinde olması gerekiyor ama o çoktan geçti bu sadece aynı fiyat üzerinde ayakkabı değişim.

Hangi fiyattan aldıysanız o fiyatı iade ederler. Diğer türlü bir nevi banka olmuş oluyor bu mağazalar.

Sağ olun hocam bu arada 700 liraya floda ayakkabı önerebilir misiniz ufaktan, spor, basketbol için.

Para iadesi değil dostum onun için zaten 1 ay içinde olması gerekiyor ama o çoktan geçti bu sadece aynı fiyat üzerinde ayakkabı değişim.

Sağ olun hocam bu arada 700 liraya floda ayakkabı önerebilir misiniz ufaktan, spor, basketbol için.

Maalesef fazla bilmiyorum FLO'daki modelleri.

Geri
Yukarı