FLO Web sitesindeki 450 TL ürünü mağazadan alıma 700 TL'ye getiriyor

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhabalar, bugün başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.
Kışın FLO uygulaması üzerinden bir bot almıştım ve üründe olan sorunlar nedeni ile incelemeye gönderdik. İnceleme sonucunda botun kusurlu olduğu bildirildi. Mağazaya gittiğimizde botun fiyatı kadar bir alışveriş çeki aldık ve 6 ay kullanım süresi vardı. Bugün ise yaz geldiği için spor ayakkabı arayışı içerisine girdim ve bu ayakkabı hoşuma gitti. Zaten bottan kalan indirim çekim vardı. O çek ile ayakkabıyı direkt olarak alabiliyordum. Her neyse bulunduğum ildeki FLO mağazasına gittim. Çalışanlara bu ayakkabının olup olmadığını sordum, yok ama isterseniz getirebiliriz dediler. Detayları konuşurken ne göreyim web uygulamasında 450 TL olan ayakkabı 700 TL'ye gelecekti. İlk başta anlam veremedim çünkü web uygulamasında 450 TL olan ürünün mağazaya gelip 700 TL'den satmak normal bir durum değildi. Çalışan arkadaşlar ile tartışma yaşadık ve sonrasında çıktım. Bu durumda ne yapmalıyım? İndirim çekini web'de değil sadece mağazada kullanabiliyorum.

250 TL'lik fark olacağını sanmıyorum.
mağazada ürünlerin lojistiği + personel gideri + elektrik + su vs. var e-ticarette ise ürünleri siteye koymak yetiyor personel gideri elektrik su giderleri yok lojistik de yok çünkü ürünler ya depodan ya da şubelerden alınıp kargo şubeleri aracılığıyla evine geliyor. Bu farklar normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı