Flört yapınca zevk alıyor musunuz?

SusamliCocuk

Femtopat
Daha fazla  
Sınıf arkadaşlarıma baktığım zaman devamlı flört ediyorlar veya devamlı kız düşürme peşindeler. Ve ondan zevk alıyorlar aynı şekilde benim yakın arkadaşım ciddi bir ilişki yaptı ve ondan beri onunla pek görüşemedim. Herkes yapmaya başlayınca ben de denemeye karar verdim ama yazdıklarından hiç zevk alamadım. Bol bol kahve içtim o kadar. Hani siz niye zevk alıyorsunuz alıyorsanız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım biraz kendimi toplumdan soğuttum veya deprasyon belirtisi olabilir bilemem pek ama hani flört etmekten zevk alamıyorum yakın çevrem hep sevgili flört etmeye başladı bende onları örnek aldım geride kalmamak için ama tanıştığım kimse bana zevk vermedi anca hesap ödedim ve kahve içtim bol bol yani bilemiyorum benim hobilerim kitap okumak şiir makale denemeler yazmak anime falan izlerim bunun dışında felsefe tarih teknoloji ile ilgim var belki ondan olabilir bilemiyorum.
O yaşlarda yapılan ilişki ciddi olmaz zaten genel olarak.

17. yaşındayım ama aga hiç anlamıyorum zaten karşıyım öyle şeylere insanlar onlara zaman vermek yerine keşke kendini bir konu üzerinde geliştirse.

Şimdiki kızlar da nasıl hesap ödetirim, parasını yerim diye bakıyor zaten geneli.

Hesap ödemek sıkıntı değil belki ondan dolayı olabilir işte cidden güzel bir konuşma olmadığı içindir ama maddi sıkıntı değil zaten pek giderim yok öyle şeylere bütçe vermek benim için basit ama abi her konuştuğum kız boş cidden boş kitap okuyor musun yok izlediğin filmler ne ergenlik dizileri ergen kız dizileri o kadar belki ondan işte ya neyse sormak istedim.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE Hocam siz cok cok cok karamsarsiniz bu konularda. 1 degil, 10 değil, 100 kez falan hic ic acici mesajlar gormedim sizin tarafinizdan. Her kiz ayni degil, her kiz sizin kendi kafanizda cizdiginiz profile inanin uymuyor. Artik ne yasadiniz bilmiyorum ama biraz kendinizi kafese kapatmis gibisiniz, cikin derim oradan.

Konu sahibine gelirsek; flortun kakasi çıkmasın ama sifirlama da. Kararında olsun, zaten cok uzun sureli iliskin olmayacak. Azicik tecruben olur iste, fazla kasmaya da luzum yok.

Flörtlük aslında nedir biliyor musun? Sevgili olmadan önceki birbirini iyice tanıma ve emin olma aşamasıdır. Ama maalesef günümzde flörtlük geçici takılmacalr olarak evrilmeye başladı. 3-5 kişiyle aynı anda flörtleşenler var. Kafaları mı güzel anlamıyorum. Ne bu midesizlik?

Yeni konular

Geri
Yukarı