Flörte ilk doğum günü hediyesi ne olmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Tanıdığım bir kız arkadaşım var ara ara dönemler konuştuk birbirimizden hoşlaştık ama o istedi ben istemedim ben istedim o istemedi falan filan derken 4-5 yılı devirdik. Düşmanca da, arkadaşça da, flörtçe de. Artık vakti geldi ve olacağına inandığım bir ilişki. Henüz birlikte değiliz ama konuşuyoruz güven problemlerini aşma kısmındayız. 1 Temmuz doğum günü ve arkadaşlarıyla sitesinde kutlayacak ve 1 gün oluyor öğrendiğime ki bu kız beni 4 yıldır seviyor ona güzelce uygun şekilde 200-300 gerekirse 400 para tutacak şekilde bir hediye almak istiyorum, anlamlı olacak şekilde. Doğum gününde yüksek ihtimal olmayacağım, oladabilirim. Nasıl bir hediye almalıyım? Olmazsam sürpriz olacak şekilde hediyeyi ona ulaştırmayı planlıyorum yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum, selamet ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük hayatta sıkça kullanacağı kullandıkça seni hatırlayabileceği bir hediye güzel olabilir.
Bir de birlikte fotoğraflarınız falan vardır diye varsayıyorum. Fotoğraf üzerinden güzel bir şeyler düşünülebilir ama çok aklıma gelmiyor.

hocam bunu kendi şeçeceğimiz şarkıya yapamıyor muyuz ya

Günlük hayatta sıkça kullanacağı kullandıkça seni hatırlayabileceği bir hediye güzel olabilir.
Bir de birlikte fotoğraflarınız falan vardır diye varsayıyorum. Fotoğraf üzerinden güzel bir şeyler düşünülebilir ama çok aklıma gelmiyor.
kolye takı gibi basit şeyler geliyor aklıma ama hep yanında bulunmasını istiyorum

Hangi şarkı ya da albümü istiyorsun hocam yaz ben biraz bakayım var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Beth Hart - Caught Out In The Rain

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Beth Hart - Caught Out In The Rain
Hocam dediğiniz şarkıya baktım. Plak değil ama dvd si bulunuyor. Fakat türkiye üzerinde satış olmadığı için gümrük konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Türkçe şarkı olursa daha rahat bulursunuz.

hocam bunu kendi şeçeceğimiz şarkıya yapamıyor muyuz ya

Mesela buda var. Duman seviyor mu bilmiyorum ama ben duman sevmeyen kız görmedim :D

Hocam dediğiniz şarkıya baktım. Plak değil ama DVD'si bulunuyor. Fakat Türkiye üzerinde satış olmadığı için gümrük konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Türkçe şarkı olursa daha rahat bulursunuz.

Mesela bu da var. Duman seviyor mu bilmiyorum ama ben duman sevmeyen kız görmedim :D

Hocam linkini paylaştığım şarkının aramızda bir anlamı olmasından kaynaklıydı teşekkür ederim yine de ve halen ne yapacağım bimiyorum 1 Temmuza kadar netten bir şey sipariş verecek olsam bugün versem 1 Temmuza kadar gelip gelmeyeceği meçhul sıkıntılı hissediyorum birazcık

Hocam linkini paylaştığım şarkının aramızda bir anlamı olmasından kaynaklıydı teşekkür ederim yine de ve halen ne yapacağım bimiyorum 1 Temmuza kadar netten bir şey sipariş verecek olsam bugün versem 1 Temmuza kadar gelip gelmeyeceği meçhul sıkıntılı hissediyorum birazcık
Hocam aklıma çok güzel bir fikir geldi.

Şöyle bir ürün var. Buna spotify müzik barkodu yaptırabiliyorsun. Şu attığın müziğin barkodunu buna kazıttırıp hediye olarak verebilirsin. Bence çok güzel bir hediye olur.

Geri
Yukarı