Flörte yılbaşında ne alınır?

Bütçe pek önemli değil önemli olan maneviyat abartı pahalı bir hediye almak istemem ama asla da ucuza kaçmam.
hocam dediğim gibi zarif bir gümüş kolye veya bileklik güzel bir hediye olacaktır. Kar küresi diyen olmuş, bence çok çocukca.

Siz de hepsi denecek kadar çok kişiyle takılmasaydınız keşke :)
İlişki yaşama şeklimin sizi ilgilendirmediğini de anlasaydınız keşke.

2 hafta sonra gelip ayrıldığını hediyenin boşa gittiğini söylerse şaşırmayın.
Belki de konu sahibi size benzemiyordur ilk flörtüdür. İçindeki aşkını doğru kişiye saklamak istemiştir. Ona değer veriyordur. Neden bu fikirdesiniz? Flörte bir şey almak ona değer verdiğini gösterir. "Hepsine" gibi bir terim kullanmış olmanız onların heves olduğunu gösteriyor. Keşke kendinizi başkalarıyla bir tutmasanız. Tabii belki de konu sahibinin 5-6. flörtüdür onu bilemem :D
Ya ne kafa açıyorsun adeta dizi sahnesi gibi konuşuyorsun. Çıkın şu tozpembe hayatınızdan, daha olup olmayacağı belli olmayan her an bir şey olabilecek güncel bir ilişkiye ne hediye alırsın ya? Ki yılbaşında hediye isteyen bir kız pek de öyle hayatımda görmediğim cinsten birisi değil. Piyasada olsanız bu işlerin günümüzde hiç böyle ilerlemediğini bilirsiniz. Siz alın kardeşim Pandora'dan alın hatta, öyle olursa daha anlamlı olur. Alın kardeşim. 🥰

Ya ne kafa açıyorsun adeta dizi sahnesi gibi konuşuyorsun. Çıkın şu tozpembe hayatınızdan, daha olup olmayacağı belli olmayan her an bir şey olabilecek güncel bir ilişkiye ne hediye alırsın ya? Ki yılbaşında hediye isteyen bir kız pek de öyle hayatımda görmediğim cinsten birisi değil. Piyasada olsanız bu işlerin günümüzde hiç böyle ilerlemediğini bilirsiniz. Siz alın kardeşim Pandora'dan alın hatta, öyle olursa daha anlamlı olur. Alın kardeşim. 🥰

Bunlar kendini Netflix dizisinde zannediyor :D Kız WhatsApp grubunda enayi diye dalga geçecekler haberi yok.

Alırım kardeşim alırım. Zaten kız istedi dememiş eleman. Dizi sahnesi gibi de konuşmuyorum hayatım da tozpembe değil. Birden fazla kişiyle ilişki yaşamışsan gerek yok zaten yorum yapmana. Bizim ülkede ona başka bir şey diyorlar gerek yok söylemeye. Allah bilir neden ayrıldınız o kadar ilişkiden. Tabii beni ilgilendirmez. Bana enayi demezler ama sana derler güzel kardeşim. Kaç tane ilişki yaşamış bu daha dikiş tutmaz da derler. Keşke birazcık gözlerinizi açsanız. Bir siz biliyorsunuz ya!

Geri
Yukarı