Flörtüm benimle flört olduğunu arkadaşlarına söylemiyor

macaastr

Hectopat
Merhaba. Flörtümle bugün tartıştık flörtümün bir arkadasi var kız. Flörtğm de bu kıza benimle flört ettiğini söylemiyor. Ve flörtümü 2 kız 2 erkek olacak sekilde bir buluşmaya çağırıyor. Grup falan kuruyolar oncesinde Instagram'dan. Ve flörtüm en son çağırılan kişi. Benim kavga etmemin sebebi böyle bir buluşmaya sevgilisi olmayan 4 kişi giderse ve son çağırılan kişi de sevgilisinin olmadığını arkadaşına söyleyen flörtümse çok yanlış bir görüntü ortaya çıkmasına sebep oluyor. Siz böyle bir şey yaşasanız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonda söylediği şey, bana daha çok palavra gibi geliyor. Aklıma birden fazla şey geliyor: Kız ya senden utanıyor ya da birden fazla alternatifi olduğu için sizden bahsetmek istemiyor. Arkadaşlarına söylese ya da söylemese ne olacak ki? Onlar mı sizi evlendirecek? :D Kısacası, kızda var bir şeyler.

Sonda söylediği şey, bana daha çok palavra gibi geliyor. Aklıma birden fazla şey geliyor: Kız ya senden utanıyor ya da birden fazla alternatifi olduğu için sizden bahsetmek istemiyor. Arkadaşlarına söylese ya da söylemese ne olacak ki? Onlar mı sizi evlendirecek? :D Kısacası, kızda var bir şeyler.
Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. :/

Hocam kız o ortamda olmak için sizden bahsetmemiş ve 2ye2 date e çıkmışlar. Yani siz ceptesiniz ve kız başkalarıyla takılıyor. Ciddi düşünmüyorsanız ve flörtseniz bu niye tartışma konusu? Kız arkadaşına söylerse kızı dahil etmiyecekler miydi plana sevgilisi bile değilsiniz. Sonuç olarak kızla ciddi bir şey istiyorsanız salın.

Geri
Yukarı