Flörtüm sürekli yalan söylüyor

@Sen sor knk yazdıklarından hiçbir anlam çıkaramadım. Asıl benim he deyip geçmem lazım bu durumda.
Bu kadar yumuşak yazmamıştım sevgili mod arkadaşlar yumuşatmış.

Son durum:
Kıza durumu anlattım.Durumdan pek hoşnut olmadı.
Nazik bir şekilde fazla kırmadan konuşmayı sonlandırdım.

Buda ders olsun birdaha sanaldan kıza yazarsam.

Son düzenleme:
Sanaldan yazmak yanlış değil ama doğru da değil hocam. Ben de geçen sene bu dönemler bir kıza yazmıştım başta çok güzeldi gittikçe anlattığınız tarzda bi kıza benzemeye başladı. Ailesiyle tanıştım sadece 3 ay içerisinde ve ben de şaşırdım bu duruma ailesiyle tanıştığımız günün akşamı ilişkiyi bitirmek istediğini söyledi ben de bir şey demedim başka bir kızla devam ettim.

Ya selam başım ağrıdı tüm gece rica etsem ablalarım şu durumu birisi açıklık getirebilir mi?
Yaklaşık 1 hafta önce yazışmaya başladığım yaşıtım (16) bir kız var.

Kız yaşıtlarına göre olgun tatlı bir kızdı. Sonra hani ben unuttum ne için yazdığımı kız hatırlattı dede yüzünü merak ettim atsana.
Dedim peki öyle acayip iyi bir tipim de yok. Attım yağladı balladı sonra kendi fotosunu attı. Hoş kız dedim bundan olur 2 3 hafta sonra bulusuruz diye düşündüm.

Günlerce konuştuk iyiydi hoştu şarkı dinledik falan.
Kız dün geceden beri hayatımda duyduğum en saçma ve utanç verici yalanları söylüyor. Kızlarda ne demek bu. Bir de derste yazıyor işte yazıyor tolette bile yazıyor. İşin kötüsü başta bir kaçını gerçek sanıp teselli etmiştim. Şimdi artık alışkanlık haline geldi cıvıdı iyice aşkmlar falan. Neymiş efendim alkole başlamış. Olgun dediğim kız gitti ortaokul ergenliğinde kız geldi.
Yalanları da soracaklar için: Çok yakın arkadaşım sabah öldü (kanser),dün akşam dedem öldü (parlamant dediabsbsbbdbd),yok neymiş soda şişesiyle bileğini kesmiş, çocuklar peşinde o yüz vermiyor, böbrek hastalığı varmış,%20 ölüyormuş vesaire. Hatırladıklarım bunlar. Kız evrim geçirdi bazı yalanlarını okuyamadım.

Kimsede demesin ki yalan değildir.

Doldum bir günde düzenim bozuldu gece 6 saat yazdım kıza daha elini tutmadığım kız aşkım öptüm falan Allah için biri yardım etsin.

Ricamda şu zamanınızı ayırıp okudunuz teşekkürler.

Ben kızı incitmeden yalan söylemesine nasıl son verebilirim?

Ya da yine incitmeden uzaklaşabilirim?

Ya da bir kızın bu yalanları söylemesi için geçerli bir sebebi olabilir mi?

Engelle.

Yeni konular

Geri
Yukarı