Florur bulunmayan su markası

Abant su en lezzetli su idi. Artık bulmakta zorlanıyoruz.
@Elementor Hocam neden florür kullanıyorlar ve zararları neler?

Beyler bununla ilgili daha çok bilgi alabileceğimiz geniş veritabanlı siteler ya da kitaplar var mı? Ciddi şekilde ilgimi çekti.

Abant su en lezzetli su idi. Artık bulmakta zorlanıyoruz.
@Elementor Hocam neden florür kullanıyorlar ve zararları neler?
Epifiz bezinin işlevini yok ediyor. Daredevil'de gözü kör olup'ta kahraman olan başröl varya, işte o adam epifiz bezi sayesinde öyle dövüşebiliyor. Epifiz bezi yerin kulağıdır,epifiz bezi gözün olmadan görmeni sağlar, kulağın olmadan duymanı sağlar, kuantum enerjilerle iletişime geçmenizi sağlar. Büyüme hormonunuzu ve mutluluk hormonuzu düzenler. kısacası hayat enerjini ona borçlusun.
Detaylı bilgi için: Florürün 8 Zararı ve Florürden Korunma Yolları | Zehirsiz Ev
Detaylı kaynak: Epifiz Bezi ve Kayip Yeteneklerimiz

Epifiz bezinin işlevini yok ediyor. Daredevil'de gözü kör olup'ta kahraman olan başröl varya, işte o adam epifiz bezi sayesinde öyle dövüşebiliyor. Epifiz bezi yerin kulağıdır,epifiz bezi gözün olmadan görmeni sağlar, kulağın olmadan duymanı sağlar, kuantum enerjilerle iletişime geçmenizi sağlar. Büyüme hormonunuzu ve mutluluk hormonuzu düzenler. kısacası hayat enerjini ona borçlusun.
Detaylı bilgi için: Florürün 8 Zararı ve Florürden Korunma Yolları | Zehirsiz Ev
Detaylı kaynak: Epifiz Bezi ve Kayip Yeteneklerimiz
Araştırdığım kadarıyla Florur içermeyen su üreten sayılı markaların en büyüğünde, nedeni hala bilinemeyen bir yangının çıkması çok ilginç.

Araştırdığım kadarıyla Florur içermeyen su üreten sayılı markaların en büyüğünde, nedeni hala bilinemeyen bir yangının çıkması çok ilginç.
Bu kapitalist düzen fazla süremez diye düşünüyorum hocam, zaten bazı ülkeler ayaklanıp çeşme sularındaki floruru kaldırtmışlar. Florur kullanmayan su markaları her geçen gün artıyor.
Çin, Avusturya, Belçika, Finlandiya, Danimarka, Norveç, İsveç, Hollanda, Macaristan ve Japonya gibi bazı ülkelerde suya florür katılması yasaktır.
Belki sokak hayvanları için ayaklananlar bunun içinde ayaklanır. :D

Geri
Yukarı