Flutter ile program yazarsam Google sponsor olur mu?

Puding Bey

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, Flutter'da örnek olarak Instagram gibi bir uygulama yazdık ve Google Play, iOS gibi platformlarda paylaştık diyelim.
Google, Flutter ile uygulamamızı yazdığımız için bize herhangi bir desteği olur mu?

Tahminimce olmaz. Çünkü SDK'yı sağladıktan sonra Google'a fazla bir getirisi olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar vaktiniz varsa biriniz Flutter'la ilgili bilgi verebilir mi kullanan arkadaşlardan duymak istiyorum, android studio ve diğer ortamlardan farkı nedir + ları ve eksilerini nelerdir belirtirseniz sevinirim.

Çok satması veya popüler olması lazım ki belki sponsor olsunlar. Örnek olarak Afterburner'i senelerdir bağımsız bir geliştirici yapıp güncellemişti, MSI son 1-3 senedir sponsor oldu diye biliyorum.

Arkadaşlar vaktiniz varsa biriniz Flutter'la ilgili bilgi verebilir mi kullanan arkadaşlardan duymak istiyorum, android studio ve diğer ortamlardan farkı nedir + ları ve eksilerini nelerdir belirtirseniz sevinirim.
Dart kullanan daha kullanıcı dostu bir SDK. Ama yinede Android Studio indirmen gerekiyor. Emülatörün varsa Android Studio'ya gerek kalmaya bilir.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı