Flutter kullanırken artık ilerleyemiyorum

enesxq

Decipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Flutter Developer
Flutter'da çok fazla proje yazdım ama artık beni sıktı gibi hiç çalışasım gelmiyor temelleri atladım tam gaz devam edeceğim diyorum ama midem bulanıyor resmen ne yapmalıyım? Dilden soğudum bildiğiniz nasıl ilerleyebilirim?

Ben de Full Stack web geliştirmeyi öğrendim ama ben de aynı hissi yaşıyorum. Belki de gerçekten yapmak istediğimiz bir uygulamayı geliştirmeliyiz. O kadar emek vermişken başka şeylere yönelmek de istemiyorum. İlginç bi' proje bul bence.

Ben de Full Stack web geliştirmeyi öğrendim ama ben de aynı hissi yaşıyorum. Belki de gerçekten yapmak istediğimiz bir uygulamayı geliştirmeliyiz. O kadar emek vermişken başka şeylere yönelmek de istemiyorum. İlginç bi' proje bul bence.
Evet Zoom clone yapıyorum sanırım haklısınız bu konuda.

Okulda temel seviyede C / C++ ve Java gördük ama genelde C ile çalıştık. Artık gına gelmişti C görmekten çünkü görece eski bir dil olduğu için bazı şeyleri sürekli senin yapman hele de Linux kullanıyorsan bıktırıyordu. Bir ara bu meslek bana uygun değil mi acaba bile dedim. Keskin bir kararla geçtiğimiz Ağustos ayında oyuncu bilgisayarımı satıp MacBook aldım Swift'e yönelmek için. Geçince içim ferahladı, aradığım alan buymuş dedim. Dil o kadar akıcı ki parmakların klavyede kendiliğinden hareket ediyor. Yazılıma genel olarak ilgin var ama sıkıldıysan çalıştığın dil veya platform sana uygun olmayabilir. Pek çok kişi en azından 3-4 dile bakarak karar veriyor nasıl ilerleyeceğine.

Yeni konular

Geri
Yukarı