Flutter web 3.0 uygulaması yazabilir miyiz?

Nazo_2004

Decapat
Daha fazla  
Flutter blockzincir alt yapılı mobil uygulama yapabilir miyim?

Yapamazsam hangi programlama dili kullanmalıyım?

Sade React Native tek başına yetmiyor. Android için Android Studio ve İOS için de MAC üzerinde Xcode gerekiyormuş. Dokumanlarını okumalısın.

Flutter web uygulamaları için çok genç bir framework. Bunun üzerine bir de daha genç olan Web 3.0 koyduğun zaman çok verim alabileceğini sanmıyorum.

İnternet üzerindeki çoğu web 3.0 geliştirme dökümanı Javascript / React üzerine inşa ediliyor. Popüler olanları seçip ilerlemen gelişim için iyi olucaktır.

Flutter web uygulamaları için çok genç bir framework. Bunun üzerine bir de daha genç olan Web 3.0 koyduğun zaman çok verim alabileceğini sanmıyorum.

İnternet üzerindeki çoğu web 3.0 geliştirme dökümanı Javascript / React üzerine inşa ediliyor. Popüler olanları seçip ilerlemen gelişim için iyi olucaktır.
o zaman react seçme mi tavsiye ediyorsunuz

Web dünyasında yeniysen öncelikle İnterneti (Protokoller, Request ve Response Tipleri. Browser çalışma mantığı vs.) öğrenmeni tavsiye ediyorum.

HTML, CSS, Javascript çok sonrasında geliyor. Sonrasında ise yaptıklarını kolaylaştırmak ve tabiki bu yaptığın işten para kazanmak için React öğrenmen doğru olabilir.

Web'in nasıl çalıştığını bilmeden Web 3.0 öğrenmek imkansız. Eksik kalırsın yani.

Geri
Yukarı