Çözüldü Fluxus virüslü müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

revv

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, bildiginiz uzere Roblox byfrron kullanmaya basladi ve birçok exploit dustu, bundan dolayi Microsoft Store'de kullanabilen tek Free exploit fluxus şu anda.
Kaspersky Plus'tan tarattigimda herhangi bir virus bulmadi, ancak yine de guvenemiyorum onceden krnl kullaniyordum icim rahat bir sekilde.
Hybrid Analysis

Çözüm
Hocam siz cevap verince icim rahatladi açıkçası, arkada Kaspersky+ acik bir sekilde kullansam sorun cikmaz sanirim. Bu arada antibiyotiginiz gitmis hocam, gecmis olsun :(
Çıkacağını sanmıyorum, son incelediğimde zararlı aktivite görüntüleyemedim sadece olması gerekenden fazla alana erişme kapasitesi var.

Evet rozet gitti, son aylarda biraz yoğunum işten kaynaklı, Sosyal'e vakit ayıramadım, sağlık olsun teşekkürler.
Değil kanka virüslü Roblox exploitleri çıksa her zaman false-positive çıkar haberin olsun ben hatta 20$ verip Synapse X almıştım o bile false-positive yani ama o şu an kullanılamıyor byfron yüzünden bakımda hatta.

İmza kuralları uyuşuyor fakat davranış analizinde zararlı bir eylem bulunmuyor. Yine de yetki sınırlaması yok gibi, kullanırken güvenlik yazılımını kapatmamakta fayda var.

İmza kuralları uyuşuyor fakat davranış analizinde zararlı bir eylem bulunmuyor. Yine de yetki sınırlaması yok gibi, kullanırken güvenlik yazılımını kapatmamakta fayda var.

Fluxus'ın virüslü olması gibi bir ihtimal yoktur, Roblox'un tüm kitlesi şu anda fluxus kullanıyor YouTuber'lar da dahil.

Fluxus'ın virüslü olması gibi bir ihtimal yoktur, Roblox'un tüm kitlesi şu anda fluxus kullanıyor YouTuber'lar da dahil.
Siber güvenlik alanındaki deneyiminiz nedir? Mesajlara kahkaha atmak haricinde?

Hocam siz cevap verince icim rahatladi açıkçası, arkada Kaspersky+ acik bir sekilde kullansam sorun cikmaz sanirim. Bu arada antibiyotiginiz gitmis hocam, gecmis olsun :(

Çıkacağını sanmıyorum, son incelediğimde zararlı aktivite görüntüleyemedim sadece olması gerekenden fazla alana erişme kapasitesi var.

Evet rozet gitti, son aylarda biraz yoğunum işten kaynaklı, Sosyal'e vakit ayıramadım, sağlık olsun teşekkürler.

Çözüm

Çok sağ olun hocam, kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı