Fly Technology güvenilir mi?

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Xbox 9. Nesil Gamepad almayı düşünüyorum, 12 ay taksit seçeneği veren ve en uygun fiyatlı olarak burası gözüküyor. Daha önce alışveriş yapan oldu mu buradan?

Merhaba. Alışveriş yapıp memnun kalan insanların yorumlarına bakarak geçen hafta Nintendo Switch Zelda Joycon aldım ama sahte çıktı. İade için geri gönderdim ama iade almıyorlar. Arama veya mesajla ulaşmak çok zor. Lutfederlerse telefonu açıyorlar. 6 günlük iade sürecinde bir kez telefonlarına ulaşabildim.

Merhaba. Alışveriş yapıp memnun kalan insanların yorumlarına bakarak geçen hafta Nintendo Switch Zelda Joycon aldım ama sahte çıktı. İade için geri gönderdim ama iade almıyorlar. Arama veya mesajla ulaşmak çok zor. Lutfederlerse telefonu açıyorlar. 6 günlük iade sürecinde bir kez telefonlarına ulaşabildim.
Haydaa, ben aldım bile gamepad'i :/

Hocam çoğu şikayete olumlu anlamda dönüş yapmışlar, sizin iade etmek yasal hakkınızken nasıl yardımcı olmuyorlar ya. Öyle olsa şehir değiştirir hesap sorarım valla.
Şikayeti dün akşam oluşturdum. Tüketici hakem heyetine de başvuracağım. Yardımcı olmadılar maalesef. Bırakın yardımcı olmayı telefonlarımı açmıyor mesajlarıma dönüş yapmıyorlar maalesef. Pazartesi ulaşan ürünü hala inceleyememişler güya. Ben mağdur oldum yaptığım alışverişten. Tavsiyem Sahte ürün sattıklarını bilerek alışveriş yapın

Şikayeti dün akşam oluşturdum. Tüketici hakem heyetine de başvuracağım. Yardımcı olmadılar maalesef. Bırakın yardımcı olmayı telefonlarımı açmıyor mesajlarıma dönüş yapmıyorlar maalesef. Pazartesi ulaşan ürünü hala inceleyememişler güya. Ben mağdur oldum yaptığım alışverişten. Tavsiyem Sahte ürün sattıklarını bilerek alışveriş yapın
İptal ettim hocam siparişi, teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Mesaj sınırı aşıldığı için dün yazamadım. Şikayetvar sitesine yazdıktan sonra bana ulaşıp ücret iadesini yaptılar hocam.

Hocam ben de iptal ettikten sonra aradım, 2.'de açtılar. Sordum tüm sorularımı ve iptali onaylamamalarını söyledim, bugün teslim aldım cihazı. Bir sıkıntı yok şu anlık. Seri numarasını Xbox'a girdim ve cihazı kaydettim. Sitede garanti süresi bitmiş gözüküyor, firma o tarih bize geldikten sonra başlıyor, ürün zaten ithalatçi garantili, orası sizi ilgilendirmiyor dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı