FM 20 için virüssüz yüz yaması önerisi

Şu şekilde sert üslupları bırakın hocam hakikaten mide bulandırıyor.
Sertlik nerede tam olarak? "Adam gibi konuş" falan mı yazmışım yukarıda? Yama istiyorsun yamayı paylaşıyoruz. Hala daha virüslü mü, sorunlu mu yazıyorsun. Virüslü, sorunlu olsa niye paylaşayım? Akıl var, mantık var değil mi?

Sertlik nerede tam olarak? "Adam gibi konuş" falan mı yazmışım yukarıda? Yama istiyorsun yamayı paylaşıyoruz. Hala daha virüslü mü, sorunlu mu yazıyorsun. Virüslü, sorunlu olsa niye paylaşayım? Akıl var, mantık var değil mi?
'İşimiz gücümüz yok sana virüslü yama atalım değil mi?' Sence bu sertlik değil mi? Ben virüssüz olsun diye konuda belirtmiştim. Sonra siz yamayı attınız ben de teyit etmek için virüslü değil dimi hocam demişim. Değil kardeşim demektense yukardaki gibi yazmışsın. Neyse teşekkür ederim yamayı indirdim güzel de oldu. İyi oyunlar.

Hocam ben Mobile halini yüz yamasını kullanıyorum PC'de öneririm:
Öbür hep baktıklarım virüslüydü ondanda virüs yemiştim format atmak zorunda kalmışım.

Hocam ben de başka sitelerden denedim ama hiç yapamadım bu paket 4 GB'lik yani bunda kaç oyuncu yüzü var ne kadar kapsamlı bilgilendirir misiniz?

Hocam ben de başka sitelerden denedim ama hiç yapamadım bu paket 4 GB'lik yani bunda kaç oyuncu yüzü var ne kadar kapsamlı bilgilendirir misiniz?

Çoğu kişinin yüzü var hocam yeterli sayıda yüz var yani.

FM 2021 de Malaga kariyerine baslayacağım da onun için sordum 2 tane yer gördüm YouTube'da falan ama indiremedim oralardan, virüs falan girdi temizledim o yüzden daha denemedim.

Yeterli gelir hocam amatör lig falan oynanırsa sadece resim çıkmayabilir onun dışında çoğu futbolcunun resmi var.

Yeterli gelir hocam amatör lig falan oynanırsa sadece resim çıkmayabilir onun dışında çoğu futbolcunun resmi var.

Çok teşekkür ederim hocam. Sorti ve DF11 deniyordum beceremedim zaten, bunu deneyeceğim. Virüs bulastıktan sonra daha denemicektim ama bu mantıklı geldi teşekkür ederim tekrardan.

Hocam ben Mobile halini yüz yamasını kullanıyorum PC'de öneririm:
Öbür hep baktıklarım virüslüydü ondanda virüs yemiştim format atmak zorunda kalmışım.

Hocam tekrardan eski konuya yazıyorum rahatsızlık için kusura bakmayın. PC'ye format attıktan sonra FM'yi yine kurdum. Eskiden buradan indirmiştim. Bildiğim için tekrardan buradan indirecektim ama girdiğim zaman PC'ye virüs indirmeye calıstı Kaspersky engelledi. Siteden virüs indirmeye calısıyor çünkü web antivirüsü kısmında bu olayları gördüm. Hem logoyu hem yüzü buradan indirmek istiyorum ama güvenilir bir siteden nasıl virüs girmeye calısabilir ayrıca arka arkaya bir sürü indirmeye calısıyor. Yüz paketi lazım indiremiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı