Çözüldü FM 2022 oyun içi editör gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ugurcan677

Hectopat
RAM
8 GB RAM 1600 MHz
Ekran kartı
GT 840M
İşlemci
i5 4210-U
Merhaba, dün Amazon Prime sayesinde Epic Games üzerinden FM 2022 aldım yanında editörle birlikte geldi fakat oyun içine girdiğim zaman kalem şeklindeki editör gözükmüyor, yardım eder misiniz?

Çözüm
Orada size gelen "pre-Game editor". Sizin istediğiniz ise "in-Game editor". İkisi farklı şeyler. Epic'ten gelen ile veritabanı üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Diğeri ise adı üstünde oyun içi değişiklikler için. O da sanırım 50 TL idi.
Orada size gelen "pre-Game editor". Sizin istediğiniz ise "in-Game editor". İkisi farklı şeyler. Epic'ten gelen ile veritabanı üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Diğeri ise adı üstünde oyun içi değişiklikler için. O da sanırım 50 TL idi.

Çözüm
Orada size gelen "pre-Game editor". Sizin istediğiniz ise "in-Game editor". İkisi farklı şeyler. Epic'ten gelen ile veritabanı üzerinde oynamalar yapabiliyorsunuz. Diğeri ise adı üstünde oyun içi değişiklikler için. O da sanırım 50
Teşekkürler. Dediğiniz gibi oyun içi editör ve dışı editör farklıymış , oyun içi editörü alarak sorunu hallettim.

yine aynı yolla aldığımız oyun dışı editör ise çalışmıyor. Çift tıklıyoruz ekran saniyelik kararıp atıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Çözümünüzü paylaşmanız bu sorunu yaşayabilecek diğer kişiler için verimli olabilir.

Oyunu ve editörü C: diskine kurdum ve düzeldi. Evvel başka diskteydi (harici) ikisi de aynı yerde olmasına rağmen açılmıyordu. İkisini de aynı diske yüklemek gerekiyor özellikle yer sıkıntısı yoksa C: ye yüklemek sorunu çözecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı