FM 2023 takım bir anda tepetaklak oluyor

barış buruh

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 1 aydır Football Manager 2023 oynuyorum ve her kariyer açtığımda bu başıma geliyor, sezona çok iyi başlayıp herkesi yeniyoruz fakat sezon ortasına doğru takım bir anda saçma sapan hatalar yapıp resmen maçı satıp duruyor. Bunun olmaması için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Merhaba, yaklaşık 1 aydır Football Manager 2023 oynuyorum ve her kariyer açtığımda bu başıma geliyor, sezona çok iyi başlayıp herkesi yeniyoruz fakat sezon ortasına doğru takım bir anda saçma sapan hatalar yapıp resmen maçı satıp duruyor. Bunun olmaması için herhangi bir tavsiyeniz var mı?

Oyuncular yorgun mu? Moralleri nasıl? Sakat sakat oynayan var mı?

Hayır, hatta az önce morali bozuk olan kalecimi çıkarıp yerine neredeyse eşit yetenekte olan yedek kalecimi koydum ve o da saçma sapan 2 tane gol yedirdi ve maçı kaybettik. ( Dünya Kupası arasından hemen sonra olduğu için kondisyonları da eşit.)

Hocam benim FM20'de 400+ saatim var ama ilk defa böyle bir şeye denk geldim yani demin üstte saydıklarım da bir sıkıntı yoksa çok bir sıkıntı olmuyordu arada oyuncular sinir ettiriyordu ama her zaman yaşamıyordum bunu.

Hocam benim FM20'de 400+ saatim var ama ilk defa böyle bir şeye denk geldim yani demin üstte saydıklarım da bir sıkıntı yoksa çok bir sıkıntı olmuyordu arada oyuncular sinir ettiriyordu ama her zaman yaşamıyordum bunu.
Valla bundan önce Sparta Rotterdam'ı çalıştırıyordum; Dünya Kupası arasına kadar 4. girdik ve ardından ardı ardına 7 mağlubiyet, şimdi de Lazio'yu çalıştırıyorum ve Dünya Kupası arasına kadar 2. girdik ve ardından ardı ardına 6 mağlubiyet.

Vallahi bundan önce Sparta Rotterdam'ı çalıştırıyordum; Dünya Kupası arasına kadar 4. girdik ve ardından ardı ardına 7 mağlubiyet, şimdi de Lazio'yu çalıştırıyorum ve Dünya Kupası arasına kadar 2. girdik ve ardından ardı ardına 6 mağlubiyet.

Çok fazla takım yönettim yüksek-alt Lig'lerden ama dediğim gibi bunun gibi bir sorun yaşamadım galiba oyunun tarzı'da değişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı