FM 21 loading ekranında oyundan atıyor

burk19

Decapat
Merhaba. FM21 oyununu indirdim ve oyuna girerken loading ekranında oyundan atıyor. İnternetteki çoğu çözümü denedim ama olmadı. Bunun bir çözümü var mı? Bu arada oyunu satın almadım ama oyunu öyle indirip oynayan arkadaşım var. En son bilgisayara format atmayı düşünüyorum. Bilgisayarı bayağıdır açmadığım için temizlemedim temizleyeceğim.

Gerçekten yardıma ihtiyacım var.

Hocam oyun kırıksa birçok sebebi olabilir. İçinde eksik dosya olabilir, Windows kaynaklı sorun olabilir vs...

Yanıtın için teşekkür ederim. Aynı siteden oynayan arkadasım var oyunda sorun olduğunu düşünmüyorum. Driver Booster üzerinden (prosunu satın almadım) sürücüleri güncelledim olmadı Windows güncellemesi kalmıstı sanırım yapmadığım onu yapıp deneyeceğim bir de kasayı temizlemek çözüm olabilir mi yani bayağıdır temizlemiyorum baska biri söylemisti de. Bildiğiniz hiç çözüm yok mu?

Hocam oyun kırıksa bir çok sebebi olabilir. içinde eksik dosya olabilir , windows kaynaklı sorun olabilir vs vs..

revo uninstaller ile oyunu tamamen kaldır ve dosya kalıntılarını sil. Çalıştırdan winver yazıp windows versiyonuna bak. ör : win10 21H2 gibi bişey yazar orada. O sürüme uygun olan versiyonu indir hocam. Kurarken de çalıştırırken de sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır.

Son düzenleme:
Hocam oyun kırıksa birçok sebebi olabilir. İçinde eksik dosya olabilir, Windows kaynaklı sorun olabilir vs...

Revo Uninstaller ile oyunu tamamen kaldır ve dosya kalıntılarını sil. Çalıştırdan winver yazıp Windows versiyonuna bak. Ör: Windows 10 21H2 gibi bir şey yazar orada. O sürüme uygun olan versiyonu indir hocam. Kurarken de çalıştırırken de sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır.

Hocam Revo Uninstaller bir uygulama mı? Eğer bir uygulama ise Revo Uninstaller'i mi Windows versiyonuna göre indireceğim? Yoksa oyunu mu?

Evet program kaldırma tool U, bunun artısı kalıntıları ve register kayıtlarını vs her şeyi silebiliyorsun.

Teşekkür ederim. Uzun zamandır bilgisayar açmadığımdan çoğu seyi unuttum. Saçma sorular soruyorsam özür dilerim. Bilgisayar kasasını temizleyip dediklerinizle deneyeceğim. Umarım çalısır olmazsa artık bilemiyorum ama illaki çözüleceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı