Çözüldü FM 21 "Xbox Live'da Oturumunuzu Açamadık (0x80004005)" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr. Enver

Hectopat
Yer
Old Trafford
Daha fazla  
Meslek
Muhasebeci
Merhabalar, yaklaşık 20 gündür sorunsuzca FM 21 oynamama rağmen bugün ilk kez bu hata ile karşılaştım. Üyeliğimin bitmesine daha 10 gün var yani ödeme konusunda bir problem yok. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

1630001178209.png

Merhabalar, yaklaşık 20 gündür sorunsuzca FM 21 oynamama rağmen bugün ilk kez bu hata ile karşılaştım. Üyeliğimin bitmesine daha 10 gün var yani ödeme konusunda bir problem yok. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Eki Görüntüle 1149572
Hocam bugün bende de oldu bu sorun birkaç kişiye de olmuş diye gördüm üst üste girmeye çalışın açılıyor veya konsolu yeniden başlatın açılıyor.

Bende de dün çıktı bu sorun. Game pass for PC kullanıyorum. Tüm oyunlaraçılıyor FM21 de sorun var. Xbox'ın canlı desteği gibi bir şey var mıdır? Konuyu yabancı sitelerde de bulamadım.

Edit: Xbox Support linki üzerinden kayıt bıraktım Microsoft'tan aradılar. Açılıştan sonra oluşan bir sorun ve sadece FM21'de olduğundan dolayı oyun geliştiricisi ile görüşülmesini tavsiye ettiler. Sunucularda veya Xbox ta bir sorun olmadığını ilettiler.
Hocam selam. Çözümü bulabildiniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı