FM 22 antrenörlere istediğim maaşı veremiyorum

ElNino01

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibimaaş bütçesini fulledim fakat halen veremiyorum.

1693585526503.png

Başlıkta da dediğim gibimaaş bütçesini fulledim fakat halen veremiyorum.

Eki Görüntüle 1927152
Chat GPT'ye sordum. Belki yardımcı olur.

Maaş bütçesini fullemiş olsanız bile, antrenöre istediğiniz maaşı veremeyeceğiniz durumlar olabilir. Bu, antrenörünüzün çok yetenekli veya talepkar olması veya kulübünüzün mali durumunun iyi olmaması gibi nedenlerden kaynaklanabilir.

Böyle bir durumda yapabileceğiniz birkaç şey var:

Antrenöre, kulübünüzün bütçesini aşmayan bir maaş teklif edin. Bu, antrenörünüzün yetenekleri ve deneyimi için ideal olmayabilir, ancak en azından takımınız için bir maliyet oluşturmayacaktır.
Antrenöre, daha fazla sorumluluk veya daha iyi bir kariyer fırsatı sunun. Bu, antrenörünüzün kulübünüze olan bağlılığını artırabilir ve daha düşük bir maaşla çalışmaya istekli olmasını sağlayabilir.
Antrenörü, takımınızdaki daha az önemli bir role atayın. Bu, antrenöre daha az sorumluluk ve daha düşük bir maaş verecektir.
Eğer antrenörünüz çok yetenekli ve talepkarsa, onu işe alabilmek için kulübünüzün bütçesini artırmanız gerekebilir. Bunu, kulübünüzün gelirlerini artırarak veya giderlerini azaltarak yapabilirsiniz.

Hocam oradaki maaş bütçesi personel için değil futbolcu için sadece gibi hatırlıyorum kulüpten antrenörler için fizyoterapistler için maaş ve sayı yükseltmesini ayrı olarak istemeniz gerek.

Hocam oradaki maaş bütçesi personel için değil futbolcu için sadece gibi hatırlıyorum kulüpten antrenörler için fizyoterapistler için maaş ve sayı yükseltmesini ayrı olarak istemeniz gerek.

Aynı şekilde gözlemci vb. personel içinde öyle mario gomez gözlemci diye hatırlıyorum kulüp sekmesine gelip gözlemci maaşlarının artmasını isteyin muhtemelen o bile yeterli olmayacaktır ilk senelerde gomezi getirmek zor bende denemiştim.

Aynı şekilde gözlemci vb. personel içinde öyle mario gomez gözlemci diye hatırlıyorum kulüp sekmesine gelip gözlemci maaşlarının artmasını isteyin muhtemelen o bile yeterli olmayacaktır ilk senelerde gomezi getirmek zor bende denemiştim.
Gutiyi getirdim onun ayarında birileri daha var mı tanıdık adam 😅

Gutiyi getirdim onun ayarında birileri daha var mı tanıdık adam 😅

Henüz yeni başladıysan Q7 daha emekli değil galiba getir takımda bıraksın futbolu sonra antrenör veya gözlemci oluyor aynı şekilde pepe var bobo vardı sanırsam eskilerden şu an aklıma gelenler bunlar Burak cenk josef vb. bunlar sonradan emekli oluyor yine katabilirsin takıma biraz daha bulursam yazarım.

Geri
Yukarı