FM 23 altyapıdan oyuncu nasıl çıkartılır?

EgeKurtuluss

Centipat
Daha fazla  
FM23'de nasıl altyapıdan oyuncu çıkartacağım? Oyuna yeni başladım ve altyapı olayı FIFA gibi değil. İzlediğim bir videoda oynayan kişiye hatırladığım kadarıyla altyapının yıldızları gibi bir mesaj geliyordu ve orada potansiyelli altyapıda olan oyuncuları gösteriyordu. Benim bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa beklemeli miyim? Yardım edin bir şey anlamadım.

Sizin bir şey yapmanıza gerek yok her yıl mart ayı altyapınıza regen oyuncular gelir ve bunun hakkında altyapı sorumlunuz size gelmeden önce de geldikten sonra da bilgilendirme yapacaktır.

FM23'de nasıl altyapıdan oyuncu çıkartacağım? Oyuna yeni başladım ve altyapı olayı FIFA gibi değil. İzlediğim bir videoda oynayan kişiye hatırladığım kadarıyla altyapının yıldızları gibi bir mesaj geliyordu ve orada potansiyelli altyapıda olan oyuncuları gösteriyordu. Benim bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa beklemeli miyim? Yardım edin bir şey anlamadım.
Altyapı oyuncularının çıkması için belirli tarihler oluyor. Türkiye'de takım yönetiyorsan 10 Mart olması lazım tarihin. Oyuncular belli olduktan sonra beğendiğin oyuncuları sözleşme önerip altyapına alacaksın.

Attığım sitede uzun bir liste var, her ülkede ayrı tarihlerde çıkıyor regen attığım listeden bakabilirsiniz.

Bütün ülkeler için regen tarihleri yazıyor hocam. Bu zamanlarda ülkelere gözlemci yollarsanız genç oyuncular bulabilirsiniz ve aynı şekilde sizin altyapınızda da genç oyuncular çıkacaktır.

İyi genç oyuncular çıkarmak için altyapı tesislerinizi geliştirmeye çalışın.

FM23'te nasıl altyapıdan oyuncu çıkartacağım? Oyuna yeni başladım ve altyapı olayı FIFA gibi değil. İzlediğim bir videoda oynayan kişiye hatırladığım kadarıyla altyapının yıldızları gibi bir mesaj geliyordu ve orada potansiyelli altyapıda olan oyuncuları gösteriyordu. Benim bir şey yapmam gerekiyor mu yoksa beklemeli miyim? Yardım edin bir şey anlamadım.

Ülke ülke altyapı oyuncularının çıkış tarihini burada bulabilirsiniz.
Bu yeni gelecek oyuncuların potansiyelleri ve gelişimi alttaki durumlara bağlıdır:
1-)altyapı tesislerinizin kalitesi.
2-)altyapı antrenörlerinizin kaltiesi.
3-)altyapı sorumlunuzun kalitesi.
4-)a takım antrenörlerinizin kalitesi.
5-)antrenman tesislerinizin kalitesi.
Edit: Eğer ki altyapı oyuncusu bulmak isterseniz dünya sekmesine tıklayıp transferler deyip genç oyuncu çıkışı ya da alımı sekmesine girmeniz lazım ki dünyadaki (o sezon için)çıkmış altyapı oyuncularını görebilesiniz.
5 büyük lig dışında Avusturya, iskandinavya'daki tüm ülkeler (İzlanda hariç),Rusya, Sırbistan, Hırvatistan, Ukrayna, Belçika, Hollanda, İsviçre, Brezilya, Arjantin liglerinde en iyi regenleri bulabilirsiniz. Bu liglere gözlemciler göndererek oyuncuları scout edip takıma katmayı deneyebilirsiniz.
Ayrıca oyuncunun gelişimi en çok etkileyen şeylerden biri (durumlara yazmadım bilerek.)Kişiliğidir. Kişiliği eğer biraz daha huysuz ve çalışmaya yatkın değilse gelişimi çok daha az olur, ayrıca kararlılık, çalışkanlık, vizyon ve vücut zindeliği özelliklerini de kontrol edin oyuncuların. İyi oyunlar iyi scoutlar.

Attığım sitede uzun bir liste var, her ülkede ayrı tarihlerde çıkıyor regen attığım listeden bakabilirsiniz.

Teşekkür ederimde hepiniz bu anı mı beklediniz bir kişi yazsa yeterdi aslında shjdksks.

Yeni konular

Geri
Yukarı