FM 23 oyuncu önerileri

ElNino01

Centipat
Daha fazla  
Bilenler var ise onlardan isteğim koşu yapabilen ve orta açabilen sağ kanat istiyorum. Bunula birlikte skora katkı verebilen bir sol kanat ve Türk potansiyelli wonderkidler arıyorum. İlk sezondayım ve Beşiktaş'ta kariyer yapıyorum.

Sundows takımından Aubrey Modiba Sol bek / sol açık. Ucuz kaliteli topçu.
Sundows takımından Rivaldo Coatzee bedava taş gibi stoper.
Kaizer chiefs takımından Reeve Frosler roket gibi sağ bek / sağ açık.
Afrika ligi maden gibi.

Son düzenleme:
Aubrey modiba. Sol bek / sol açık. Ucuz kaliteli topçu.

Sundows takımından rivaldo coatzee bedava taş gibi stoper.
Kaizer chiefs takımından reeve frosler roket gibi sağ bek / sağ açık.
Afrika ligi maden gibi.

FM 23 sanırım bunlardan yok çünkü baktığım zaman bu isimli adamlar bulamıyorum.

Oyun başlangıcında lig seçimlerinde güney afrikayı'da eklemen lazım oyuna. Yoksa çıkmaz.
Lig seçimiyle alakası yok. Veritabanı boyutunu en yükseğe çekince de çıkıyor oyuncular.

Bilenler var ise onlardan isteğim koşu yapabilen ve orta açabilen sağ kanat istiyorum. Bunula birlikte skora katkı verebilen bir sol kanat ve Türk potansiyelli wonderkidler arıyorum. İlk sezondayım ve Beşiktaş'ta kariyer yapıyorum.
Sol tarafa kesinlikle Gökdeniz Bayrakdar. Hem yerli hem de istediğini skor katkısını yapabilecek bir oyuncu. Ya da Gökdeniz'in bir tık upgrade edilmişi olan Doğukan Sinik'e de bakılabilir.

Sağ tarafa ise Bernard Tekpetey - Kiril Despodov ikilisinden birisi olabilir. İstediğin özelliklere uyan profilde oyuncular.

Lig seçimiyle alakası yok. Veri tabanı boyutunu en yükseğe çekince de çıkıyor oyuncular.

Sol tarafa kesinlikle Gökdeniz bayrakdar. Hem yerli hem de istediğini skor katkısını yapabilecek bir oyuncu. Ya da Gökdeniz'in bir tık upgrade edilmişi olan doğukan Sinik'e de bakılabilir.

Sağ tarafa ise bernard tekpetey - kiril despodov ikilisinden birisi olabilir. İstediğin özelliklere uyan profilde oyuncular.

Lig seçimi demişken seçimlerim nasıl olmalı ben biraz oynadımda ayarlarıyla sizin bir ekran görüntüsü atma şansınız var mıdır?

Lig seçimi demişken seçimlerim nasıl olmalı ben biraz oynadımda ayarlarıyla sizin bir ekran görüntüsü atma şansınız var mıdır?
20231005232853_1.jpg

20231005232900_1.jpg

20231005232920_1.jpg

Kariyer açarken veritabanını resimlerdeki gibi ayarlarsan ligleri ekleyip eklemen farketmeden her ülkeden oyuncular gözükür kariyerde. Fakat bu da oyunun hızının büyük oranda düşmesine sebep olur.

Lig seçimiyle alakası yok. Veritabanı boyutunu en yükseğe çekince de çıkıyor oyuncular.
Lig seçimiyle de alakası var veritabanı boyutuyla da alakası var. Ne demek alakası yok yani ne saçma bir yaklaşım. Veritabanı boyutunu büyüttüğünde her bölgeyi etkiliyor ve oyunu yavaşlatıyor. Seç ligi minnacık lig zaten ne akarı var ne kokarı. Herkes filozof arkadaş..

Yeni konular

Geri
Yukarı