Epic Games FM 23 ücretsiz olur mu?

Ygt.667

Femtopat
Daha fazla  
İndirimle FM23 700'den 450 civarına düşmüş. Zam gelmezse kış indirimini bekleyeceğim. 450'ye alacağım. Bir arkadaşım Xbox Game Pass al öyle oyna diyor, diğeri FM24 çıktığında 23 Epic'te bedava olacak onu al diyor. Game Pass'te ucuz olduğu için oyunda bir değişiklik, oynama süresi vs. kısıtlaması var mı? Bir de 23 olur mu? Gecen yıllarda 22-21 bedava oldu mu bilmiyorum eğer bedava oluyorsa 23 alırım zaten 1-2 oyun daha almayı düşünüyorum. Bedava imkanı olursa 23 daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimle FM23 700'den 450 civarına düşmüş. Zam gelmezse kış indirimini bekleyeceğim. 450'ye alacağım. Bir arkadaşım Xbox Game Pass al öyle oyna diyor, diğeri FM24 çıktığında 23 Epic'te bedava olacak onu al diyor. Game Pass'te ucuz olduğu için oyunda bir değişiklik, oynama süresi vs. kısıtlaması var mı? Bir de 23 olur mu? Gecen yıllarda 22-21 bedava oldu mu bilmiyorum eğer bedava oluyorsa 23 alırım zaten 1-2 oyun daha almayı düşünüyorum. Bedava imkanı olursa 23 daha iyi olur.
Başka bir şey dileseniz olacakmış hocam :D. Nays ile 20 TL' ye geliyor Amazon Prime üyeliği.

FM 23 amzonda 40TL. Ama daha çok oyun istiyorsan Xbox Game Pass al diyecektim son zamdan sonra verilmez o para

Fs 19 da vermişti Prime Gaming üstüne FM23 vermeleri mükemmel oldu.

Bu arada bir şey soracağım benim Prime üyeliğim bittiğinde oyunları oynamaya devam edebilecek miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı