FM 23'de şart önerme hakkı bir mi?

Msimsek140

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. FM23'e başladım. Oyuncu transferinde veya kiralık teklifinde karşı tarafa sadece 1 kere şart önerebiliyorum. Sonra bu düğme pasif oluyor ve bu sefer sadece teklif yap butonuna basabiliyorum. Oyunu önce mobilde oynamaya başladım. Orada karşıdaki kulüp köprüleri atana kadar şart önerebiliyorduk. Bilgisayar sürümünde tek hakkımız mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabul etmezlerse bir kez daha görüşüp zaman kaybetmek istemiyoruz mantığında oluyor ve teklif gönderiyorsunuz sadece. Şart önermeden 1 hafta sonra bu hak yenileniyor.

FM 22 oynuyorum şu an PC'den. Bende böyle bir durum yok. 4-5 kere ''şartları öner'' butonunu kullanabiliyorum. Mobile özel bir durum olabilir belki.
Arkadaş zaten PC’den oynuyormuş. Arkadaşın demeye çalıştığı şey görüşmeden çekilince yani kırmızı yazıyla karşı takım sizinle görüşmeye devam etmek istemiyor yazısından sonra şartları öner tuşuna basamaması.

Arkadaş zaten PC’den oynuyormuş. Arkadaşın demeye çalıştığı şey görüşmeden çekilince yani kırmızı yazıyla karşı takım sizinle görüşmeye devam etmek istemiyor yazısından sonra şartları öner tuşuna basamaması.
hayır takım sizle görüşmek istemiyor demiyor. yazı evet, kırmızı oluyor ama atıyorum şartları düzenlerseniz daha ılımlı yaklaşabilir yazmasına rağmen şart öner kısmı pasif oluyor

Geri
Yukarı