FM 24 bindirme yapılabilecek sol bekler nedir?

Bunun birçok faktörü var, öncelikle bekin orta açma, dribbling, karar verme, hız, hızlanma gibi özellikleri 15 üzerinde olmalı veya oynadığı lige göre üst düzey olmalı. Ortaya kafa vuracak ya da son vuruş yapacak forvetin golü de atabilme yeteneği önemli, öyle değil mi? Çok faktör var. Sol beke verdiğin görev önemli. Benim de mesela sevdiğim bek modeli daha çok asist yapan orta açması çok iyi bekler. Örneğin Caner Erkin idi FM 14'lerde falan.

Bunun birçok faktörü var, öncelikle bekin orta açma, dribbling, karar verme, hız, hızlanma gibi özellikleri 15 üzerinde olmalı veya oynadığı lige göre üst düzey olmalı. Ortaya kafa vuracak ya da son vuruş yapacak forvetin golü de atabilme yeteneği önemli, öyle değil mi? Çok faktör var. Sol beke verdiğin görev önemli. Benim de mesela sevdiğim bek modeli daha çok asist yapan orta açması çok iyi bekler. Örneğin Caner erkin idi FM 14'lerde falan.

Şu an FM 24 Beşiktaş'ta ilk sezondayım. Parası önemli değil dediğiniz özelliklerde bir forvet bir de sol bek önerirseniz dalından yenmez.

Açıkçası şu an bilemedim zaten günümüzde Caner gibi bir sol bek yok. Yine de Caner'e bir bak 6 aylığına idare edebilir belki. Yurt dışından transfer yaparsan o kısmı bilemem kimleri alırsın. Genel olarak sol bek sıkıntısı var zaten özellikle GS'de. Forvet açısından cenk tosun ve aboubakar yeterli bana göre transfere gerek yok burada. Daha ilk sezondan transfere meraklıysan az çok FM profilin para harcayan bir tip. Ben öyle değilimdir mesela elimdeki kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışırım yetinirim genelde.

Açıkçası şu an bilemedim zaten günümüzde Caner gibi bir sol bek yok. Yine de Caner'e bir bak 6 aylığına idare edebilir belki. Yurt dışından transfer yaparsan o kısmı bilemem kimleri alırsın. Genel olarak sol bek sıkıntısı var zaten özellikle GS'de. Forvet açısından cenk tosun ve aboubakar yeterli bana göre transfere gerek yok burada. Daha ilk sezondan transfere meraklıysan az çok FM profilin para harcayan bir tip. Ben öyle değilimdir mesela elimdeki kısıtlı imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışırım yetinirim genelde.

Haklısın. Masuaku çok yetersiz kalıyor sol beke bende takviye yapmak istiyorum açıkçası ferdi gibi ama getirmesi çok zor.

Haklısın. Masuaku çok yetersiz kalıyor sol beke bende takviye yapmak istiyorum açıkçası ferdi gibi ama getirmesi çok zor.

Ferdi'yi alamazsın fener vermez onu verse de astronomik rakam ister takımının şu an en önemli oyuncularından. GS'de sol bek yok zaten aslında oyunda angelino iyidir ama neyse.

Ferdi'yi alamazsın fener vermez onu verse de astronomik rakam ister takımının şu an en önemli oyuncularından. GS'de sol bek yok zaten aslında oyunda angelino iyidir ama neyse.

Forvet için birkaç izlediğim oyuncu var. Feyenorddun forveti Santiago, Boulaye dia, Weghorst, Vedat Muriqi, kiralaması bittikten sonra belki Joselu. Bunlardan hangileri veya bildiğin başka adam varsa oda olabilir.

Elinde Weghorst ve Muriqi'ye benzeyen komple forvet var zaten cenk tosun. Ben olsam onunla devam ederim. Hemde yerli.

Cenk Tosun'un profiline baktım Süper Lig için gayet iyi. Rahat 2 sezon iş yapar. Açıkçası GS'ye almak isterim. Bende bir de ilk 11'de yerli oyuncu sayısını arttırmaya yönelik bir tutum da var olabildiğince.

Elinde weghorst ve Muriqi'ye benzeyen komple forvet var zaten cenk tosun. Ben olsam onunla devam ederim. Hemde yerli.

Cenk tosun sürekli sakatlanıyordu doğru dürüst maç tamamlayamadı bende arada sattım.

Cenk tosun sürekli sakatlanıyordu doğru dürüst maç tamamlayamadı bende arada sattım.

Şu an aboubakarda aynı şekilde oynamıyor yedeklerden girip tekrar sakatlanıyor şu an takımın gol yükünü talisca taşıyor forvettede semih kılıçsoy oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı