FM 24 için taktik ve rehber önerisi

Thedocem

Decapat
Daha fazla  
Futbolla çok ilgileniyorum, kariyer yapmak istiyorum FIFA artık sarmıyor. FM'ye başlamak istiyorum ama arayüz, transfer falan çok karmaşık geliyor. Önereceğiniz rehber videolar, taktikler var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt oyuna dalın rehber izlemeye gerek yok. Her bölümü tek tek gezin zaten basit bakmayın çok olduğuna. Yavaş bir şekilde üstünden geçe geçe bakarsanız zaten hmm dersiniz ve başlarsınız. 3-5 saat oynarsanız ve keyif alırsanız bağımlılık başlamış demektir. O zaman şu kanaldan bakın. (tüm videolarına)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Direkt oyuna dalın rehber izlemeye gerek yok. Her bölümü tek tek gezin zaten basit bakmayın çok olduğuna. Yavaş bir şekilde üstünden geçe geçe bakarsanız zaten hmm dersiniz ve başlarsınız. 3-5 saat oynarsanız ve keyif alırsanız bağımlılık başlamış demektir. O zaman şu kanaldan bakın. (tüm videolarına)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım hocam, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı