FM 24 ucuza nereden alınır?

FM oyunlarını 3 yıldır prime gaming'den topladım ben. En son FM23 vermişti onu oynuyorum. Biraz daha bekleyebilirsen FM24 verir belki tabi kesin bir bilgi değil bu.

Yanlış bilgi
Önerin için sağ ol ama daha sonra da oynamayı düşünüyorum Game Pass'e para dayanmaz.

Game Pass aldığın zaman uygulamasından istediğin oyunları indirip sonra tekrar oynayabilirsin onun için para gerekmiyor yani indirdiğin zaman abonelik bitse bile tekrar oynayabiliyorsun ama dediğim gibi PC Xbox uygulamasından indirmen lazım.

Game Pass aldığın zaman uygulamasından istediğin oyunları indirip sonra tekrar oynayabilirsin onun için para gerekmiyor yani indirdiğin zaman abonelik bitse bile tekrar oynayabiliyorsun ama dediğim gibi PC Xbox uygulamasından indirmen lazım.
Emin misiniz? Xbox gamepassim bitince konsoldan oyunlara giremiyorum eğer gerçekten öyleyse pc gamepass alayim

Emin misiniz? Xbox Game Pass'im bitince konsoldan oyunlara giremiyorum eğer gerçekten öyleyse PC Game Pass alayim.

Game Pass alınca zaten bulut sisteminede erişiyorsun yani istediğinden oyun oynayabilirsin sistemin yetmiyorsa aynı oyunları bulut sisteminden de oynayabiliyorsun ve sadece bunu Xbox hesabınla yapıyorsun.

Dediğim gibi PC Xbox uygulamasından oyun indirebiliyorsun ve bu kalıcı oluyor aynı Steam ve Epic Games gibi ama diyorsan benim sistemim yetmiyor o zaman gene Xbox bulut sisteminden yararlanabilirsin zaten bu yüzden abonelik sisteminin adı Xbox Game Pass.

Geri
Yukarı