FM 24 vs FC 24

Ezio21

Decipat
Daha fazla  
Meslek
Diş hekimi
Selamlar, menajerlik kısmında hangisi daha iyidir ? Aradaki belirgin farklar nelerdir ? Hangisini önerirsiniz sanırım FM24 daha çok uğraş istiyor aydınlatırsanız sevinirim:).

Selam, menajerlik kısmında hangisi daha iyidir? Aradaki belirgin farklar nelerdir? Hangisini önerirsiniz sanırım FM24 daha çok uğraş istiyor aydınlatırsanız sevinirim:).

FM24 çok daha detaylı, çok daha gerçekçi tabii ki. Saf menajerlik deneyimini en iyi yansıtan oyun. FIFA ise daha eğlenceli kimine göre çünkü hem iyi kadrolar dizmek daha kolay hem de dizdiğiniz kadro ile oynayabiliyorsunuz.

Selamlar, menajerlik kısmında hangisi daha iyidir ? Aradaki belirgin farklar nelerdir ? Hangisini önerirsiniz sanırım FM24 daha çok uğraş istiyor aydınlatırsanız sevinirim:).
Daha önce FM oynamadıysan alışman çok zor eski oyunlarla pratik yap eğer seversen FM24 alırsın. Ben ikisinden birini tercih edecek olsam FC alırdım menajerlik bir süre sonra sıkıyor.

Hocam biri HOI4 gibi uğraş istiyor diyince biraz korktum, ama FC24 çok basite almamış değil mi ?
FM de Detay çok işte, menüde boğulabilirsin. FC24 de bir süre oynadıktan sonra kolay geliyor oynanış anlamını soruyor isen. Diğer türlü kariyerde oyuncu geliştirme cart curt bence ideal seviyede.

FM24 çok daha detaylı, çok daha gerçekçi tabii ki. Saf menajerlik deneyimini en iyi yansıtan oyun. FIFA ise daha eğlenceli kimine göre çünkü hem iyi kadrolar dizmek daha kolay hem de dizdiğiniz kadro ile oynayabiliyorsunuz.
Hocam FC24 çok basite kaçmamıştır öyle değil mi ?

Geri
Yukarı