FM oyuncu sayısı arttı

Savvia

Centipat
Daha fazla  
FM 2024 oynarken anlamadığım bir şekilde gelişmiş kurulumda 40k civarı oyuncu ayarladığım oyun ağustos ayına girdiğinde 120k oyuncuya çıktı ve oyun inanılmaz yavaşladı birkaç savede denedim durum aynı sadece 5 büyük lig ve Türkiye ligi var yardımcı olabilecek var mı?

Save açarken gelişmiş kurulumda her şeyi mi seçtin? Ayrıca o yavaşlık bildiğim kadarıyla sadece transfer günleri sonunda oluyor.

Gelişmiş kurulumda "Küçük-Orta- Büyük" kısmında ortaya alırsan yine düşer.

Save açarken gelişmiş kurulumda her şeyi mi seçtin? Ayrıca o yavaşlık bildiğim kadarıyla sadece transfer günleri sonunda oluyor.

Gelişmiş kurulumda "Küçük-Orta- Büyük" kısmında ortaya alırsan yine düşer.

Oradan gelişmiş ayar yaptım öyle ayrıca transfer sezonunun bitimine 22 gün var hiç az değil yani nasıl olacak bu anlamadım ayrıntı düzeyinde oyun hızı 4.5 yıldız gösteriyor

Oradan gelişmiş ayar yaptım öyle ayrıca transfer sezonunun bitimine 22 gün var hiç az değil yani nasıl olacak bu anlamadım ayrıntı düzeyinde oyun hızı 4.5 yıldız gösteriyor
Şu ankine bakmak için kariyerdeyken FM yazısına tıklayıp -Lig ekle, kaldır- kısmına bakar nısın?

Şu anki öyle oldu yüksek ihtimal; yenilerde bir sorun olmaz.

Şu ankine bakmak için kariyerdeyken FM yazısına tıklayıp -Lig ekle, kaldır- kısmına bakar nısın?

Şu anki öyle oldu yüksek ihtimal; yenilerde bir sorun olmaz.

Dediğim gibi anlık olarak 22 gün var transfer döneminin bitmesine lig ekle kaldır kısmından 1 yıldız gösteriyor oyun hızını 120k da oyuncu sayısı gösteriyor ama başlarken 40k idi oyuncu sayısı

Dediğim gibi anlık olarak 22 gün var transfer döneminin bitmesine lig ekle kaldır kısmından 1 yıldız gösteriyor oyun hızını 120k da oyuncu sayısı gösteriyor ama başlarken 40k idi oyuncu sayısı
O mecburen öylr kaldı yani yenş save açarsan böyle bir şey olmayacak. Bunu düzeltemeyeceksin.

Geri
Yukarı