FM20 için 2023 transfer/logo yaması var mı?

Linkini verdiğim yamayı dener misin?
1690300616323.png

Hocam dediğiniz her şeyi yaptım kontrol için siteden izledim birebir aynısını yaptım ama gözükmüyor. Belgeler Sports int, Football manager 2020 editor data klasörünü seçtim olmuyor yardımcı olabilir misiniz?
1690302929647.png

buyrun hocam böyle gözüküyor.

@ubiquitous Hocam zamanınız var mı

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1876303
Hocam dediğiniz her şeyi yaptım kontrol için siteden izledim birebir aynısını yaptım ama gözükmüyor. Belgeler Sports int, Football manager 2020 editor data klasörünü seçtim olmuyor yardımcı olabilir misiniz?
Eki Görüntüle 1876339
buyrun hocam böyle gözüküyor.

@ubiquitous Hocam zamanınız var mı
İlk defa böyle bir şey görüyorum. Atölyeden şu yamayı indirir misin bir de? Biraz eski fakat çalışacak mı bir görelim.

İndirmek için yamaya abone olmak yeterli.

İlk defa böyle bir şey görüyorum. Atölyeden şu yamayı indirir misin bir de? Biraz eski fakat çalışacak mı bir görelim.

Hocam bu eski ancak indiremedim bunu başka yolu yok mu acaba dosyanın uzantısında mı sorun var metin belgesi ile aç yapmıştım da? nasıl düzeltirim?

Hocam bunu indirince otomatik olarak diğerleri de geldi çok sağolun oldu teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmazsanız bir soru daha soracağım
bu link üzerinden yüz paketi kuracağım. Bütün partları tek tek indireceğim. Ancak sonrasında ne yapmam gerekiyor? Bütün paketler ayrı ayrı olduğu için kafam karıştı. Hangi klasöre nasıl atmalıyım? Sonra oyun içinde ne yapmalıyım?
Yüzleri şu konuma atmalısın.
C:\Users\x\OneDrive\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2020\graphics\faces

Attıktan sonra oyun ayarlarından geçici dosyaları temizleyip temayı yenilemen gerekiyor.

Geri
Yukarı