Çözüldü FM21 "Yetersiz disk alanı nedeniyle oyun kaydedilemedi" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpglo

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, FM 21'de oyunu kaydedemiyorum. "Yetersiz disk alanı nedeniyle oyun kaydedilemedi." diyor. Diskimde de 118GB boş yer var ve şimdiye kadar hiç böyle bir şey yaşamadım. Oyunumda hayli ilerdeyim ve kaybetmek istemiyorum. Ne yapabilirim?
Edit : Artık oyuna da giremiyorum "Could not load database" diyor.Şimdi bütün oyunum gitti mi lütfen yardım edin.
Yardımcı olacak yok sanırım .Giden gitti artık napalım. Bu da FM'yi son oynayışım oldu.

Son düzenleme:
Selamlar, FM 21'de oyunu kaydedemiyorum. "yetersiz disk alanı nedeniyle oyun kaydedilemedi." diyor. Diskimde de 118 GB boş yer var ve şimdiye kadar hiç böyle bir şey yaşamadım. Oyunumda hayli ilerdeyim ve kaybetmek istemiyorum. Ne yapabilirim?
Edit: Artık oyuna da giremiyorum "could not load database" diyor. Şimdi bütün oyunum gitti mi?
Yardımcı olacak yok sanırım. Giden gitti artık ne yapalım. Bu da FM'yi son oynayışım oldu.

Oyununuzun kayıt klasörünü değiştirirseniz rahatlıkla oynamaya devam edebilirsiniz.

bende sadece c diski var bunun için bir çözüm yok mu? diski ayırmamıştım.
yok hocam. diski ayırmanız lazım. basit bir işlem. şu kısımdan yapabilirsiniz. googleda vardır anlatımı.

1622054092149.png

Yeni konular

Geri
Yukarı