Oyun Steam Epic Games FM22 bilinmeyen detayları

brkkc06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba,
Bugün FM22 gizli daha doğrusu çoğu kişinin bilmediği şeyleri konuşalım.
  • Mesela stadyum yapımı hızlandırma mümkün mü?
  • Örneğin ligi nasıl daha iyi hale getirebiliriz?
  • Takımlar zengin olsa bile doğru düzgün transfer yapmıyor bunu nasıl çözebiliriz?
  • Diğer takımlar sürekli aynı teknik direktörleri değiştirip değiştirip duruyor. Teknik direktörler bir o takıma bir bu takıma gidip duruyor yeni teknik direktör sayısı az oluyor, bunu nasıl çözebiliriz.
  • Sponsor geliri şampiyonlar ligini sürekli kazansan da çok fazla artmıyor.
  • Futbolu bırakan futbolcuya neden onurlandırma maçı yaptıramıyorum?
  • Lig prestiji neden artmıyor?
Bunu Fenerbahçe Süper Lig kariyeri yapan ben soruyorum arkadaşlar. Yaklaşık 10 kez Süper Lig (kesintisiz), 3 şampiyonlar ligi (aralıklı), 5 ziraat Türkiye kupası (aralıklı)
Şu an takım sıralamasında 7.yiz ve takım çok zengin stadyum yapıyor ve bayağı uzun sürüyor. Lig prestiji 4.5 yıldızda ve artmıyor. GS, BJK, TS ve diğer takımların çoğunun maddi durumları iyi olmasına rağmen kaliteli transferler yapmıyorlar. Yabancı sınırını kaldırmadım zorluk olsun diye ve şu anda sınır zorlayıcı durumda ama milli takım çok çok iyi durumda wonderkind çıkartıp duruyoruz. Dediğim gibi ligde rekabet istiyorum ve hedefim Süper Lig'i yükseklere çıkartıp ligin gelirini falan artırmak.
Prestij ve lig konumu için ülke puanı lazım tek başıma fazla yükseltemiyorum ve lig sıralamasında şu an Süper Lig 7. sırada bir türlü Portekiz'i geçemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı