FM23'te alınan oyuncunun gücü düşüyor

riza_1683

Femtopat
Daha fazla  
Oynarken 4 yıldız potansiyeli var gözüküyorken, aldığımda 3 yıldız oldu. Oyuncu Türk ve Türk gözlemcilerim adamı buldu nasıl olabiliyor mu biri açıklayabilir mi?

Yıldız puanı görecelidir, gönderdiğin gözlemcinin becerisi, oynadığı takım ve form durumuna göre puan verilir. O yüzden Çemişgezekspordan aldığın 4.5* oyuncu Fenerbahçede 2* olabilir.

Yıldızlar tamamiyle gözlemcinin başarısı ve oyunun gafil avlamasıyla alakalı. Yıldıza bakmak yerine mevcuttaki oyuncunuzla alacağınızı kıyaslayın. Eğer genç yetenek alacaksanız da "Medyanın gözündeki" durumuna bakın.

Yıldızlar tamamiyle gözlemcinin başarısı ve oyunun gafil avlamasıyla alakalı. Yıldıza bakmak yerine mevcuttaki oyuncunuzla alacağınızı kıyaslayın. Eğer genç yetenek alacaksanız da "medyanın gözündeki" durumuna bakın.

Peki bir şey daha sormak istiyorum. Sportif olarak başarımız artarsa kulüp reklam gelirleri gibi gelirler artar mı? Bir de FM24'teki skandallar(9+4 meta gibi) FM23'tede var mı?

Yıldızlar tamamiyle gözlemcinin başarısı ve oyunun gafil avlamasıyla alakalı. Yıldıza bakmak yerine mevcuttaki oyuncunuzla alacağınızı kıyaslayın. Eğer genç yetenek alacaksanız da "medyanın gözündeki" durumuna bakın.

Ayrıca genç alacağım zaman çalışkanlık seviyesi yüksek isede başarılı olur deyip almak mantıklı olur mu? Yani geri kalan özellikleri kötü ama çalışkanlığı 15, 16, 17 mesela.

Son düzenleme:
Ayrıca genç alacağım zaman çalışkanlık seviyesi yüksek isede başarılı olur deyip almak mantıklı olur mu? Yani geri kalan özellikleri kötü ama çalışkanlığı 15, 16, 17 mesela.
Çalışkan ve kararlıysa potansiyeline hızlı ulaşır maç içinde daha verimli oynar.
Peki bir şey daha sormak istiyorum. Sportif olarak başarımız artarsa kulüp reklam gelirleri gibi gelirler artar mı? Bir de FM24'teki skandallar(9+4 meta gibi) FM23'tede var mı?
Artıyor. Ben FB ile 5-6.sezonumda senelik sponsor gelirim 150M üstündeydi.

Skandaldan kastın ne tam olarak onu anlamadım taktik mi diyorsun?

Çalışkan ve kararlıysa potansiyeline hızlı ulaşır maç içinde daha verimli oynar.

Artıyor. Ben FB ile 5-6.sezonumda senelik sponsor gelirim 150M üstündeydi.

Skandaldan kastın ne tam olarak onu anlamadım taktik mi diyorsun?
Skandal işte fm23'de antremanlar işe yaramıyo falan deniyo onu diyorum.

Skandal işte fm23'de antremanlar işe yaramıyo falan deniyo onu diyorum.
Yorgunken takım rotasyonunda illa ki puan kaybı oluyor o glitchi biliyorum da antrenman olayının ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. İsterseniz 1 hafta antrenman programını full dinlenme yapın farkı görün.

Geri
Yukarı