FM24'te daha önce adı sanı duyulmamış topçular nasıl bulunur?

percyjackson

Centipat
Daha fazla  
İnternette hep görüyorum işte FM'de Afrika 6. liginden 30 yasındaki 3. yedek forvet falan. Böyle ülkelerin alt liglerinden oyuncu nasıl bulabilirim?

İnternette hep görüyorum işte FM'de Afrika 6. liginden 30 yasındaki 3. yedek forvet falan. Böyle ülkelerin alt liglerinden oyuncu nasıl bulabilirim?
Veritabanını büyült. Düşük veritabanıyla oynuyorsan dediğiniz tarzda oyuncular bulamazsın. Çünkü küçük veritabanı demek düşük oyuncu sayısı demek.

Oyunun ilk girişinde veri tabanı kısmı oluyor küçük orta büyük tarzında orada gelişmiş yapıp istediğin ligleri seçebilirsin.

Lig eklemen lazım. Bilgisayarın iyiyse internetten ekstra ligler yaması indir yapabildiğin kadar oyuncu ekle. Eğer yama indirmezsen Kamerun ya da Senegal liginde diye hatırlıyorum o tarz oyuncular. 100-110 CA ya sahip oluyolar. Ücretsiz takımına geliyolar. Maaş istekleri yillik olarak çok düşük. Lig eklersen diğer liglere bak çoğu benzerdir. Belki 120-130 CA bulabilirsin.

Geri
Yukarı